dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - zatazeno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
V Myslbeku padl nový český rekord: Největší srdce z živých růží
Srdce složené z 813 rudých růží. Foto: archiv

V Myslbeku padl nový český rekord: Největší srdce z živých růží

Nákupní galerie Myslbek ve spolupráci s pražskou Střední odbornou školou stavební a zahradnickou vytvořila nový český rekord největšího srdce z živých růží. Srdce složené z 813 rudých růží zbavených trnů vytvořili čtyři šikovní budoucí zahradníci a aranžéři. Rekord byl oficiálně zaregistrován agenturou Dobrý den a zařadí se tak do České knihy rekordů.

Celý projekt vznikl v rámci oslav svátku svatého Valentýna v pasáži Myslbek a těšil se velké pozornosti zákazníků, kteří měli navíc možnost nechat se na valentýnskou neděli zvěčnit se svojí láskou přímo u rekordně velkého srdce a jako dárek dostat nejen svou fotografii od PolaroidLove, ale i rudou růži a čokoládu merci.

O celkové vydařenosti akce hovoří i marketingová manažerka Barbora Frydrychová: „Tvorba rekordu probíhala hladce, studenti byli velmi šikovní a během hodinky vytvořili nádherné růžové srdce. Na Valentýna pak o toto srdce byl velký zájem, fotografové neustále cvakali fotoaparáty a květinové srdce se rychle měnilo na srdce z fotek. Návštěvníci si akci moc pochvalovali, líbil se jim originální nápad i to, že si mohou odnést část rekordu v podobě růže domů.“

Nákupní galerie Myslbek chystá již na jaře další zajímavý a neotřelý projekt, a to na Velikonoce, kdy si ke spolupráci přizvala kreativce z fler.cz, kteří speciálně pro pasáž „oblečou“ velká velikonoční vajíčka.

 


Další články
Nahoru