Dnes Středa - oblacno 28°C
Zítra Čtvrtek - oblacno 25°C
Středa 19. 6. 2024
Svátek má Leoš
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Doprava

V Malovické ulici proběhne kompletní rekonstrukce chodníků a vozovky

Technická správa komunikací (TSK) zahájí v pondělí 13. března kompletní rekonstrukci vozovky a přilehlých chodníků v Malovické ulici v Záběhlicích v Praze 4.

V rámci stavby dojde k výměně povrchu komunikace a opravě přilehlých chodníků a parkovacích stání. Oprava přispěje k lepšímu šířkovému uspořádání komunikace. Vozovka, parkovací pásy i chodníky budou z asfaltového betonu. Pro odvodnění bude doplněna podélná drenáž. Akce je koordinována s Technologií hlavního města Prahy (THMP) a Pražskou energetickou společností (PRE).

Oprava bude rozdělena na dvě etapy tak, aby byla zajištěna obsluha Hospice Malovická a celková obsluha a přístupnost Malovické ulice. První etapa proběhne v termínu 13. 3. 2023 – 26. 4. 2023 a bude zahrnovat rekonstrukci v úseku od ul. Choceradská k domu č.p. 2759.

Druhá část komunikace od č.p. 2759 k ul. Choceradská bude předmětem navazující druhé etapy v termínu 27. 4. 2023 – 10. 6. 2023.

Rekonstrukce bude probíhat za kompletní uzávěry rekonstruovaného úseku v rámci konkrétní etapy. Parkoviště pro invalidní občany bude dočasně přemístěno. Ulice bude vždy z jedné strany přístupná, proto se objízdná trasa nevyznačuje.
Autor: Alo

Praha 14: Průmyslová ulice se bude opravovat

16. června 2024 v 17:05

V termínu od 24. června do 31. srpna se bude opravovat Průmyslová ulice v úseku od ulice U Technoplynu až k Zamenhofově. V termínu od 29. června do 31. srpna bude uzavřen celý jízdní pás ve zmíněném úseku ve směru z Hloubětína do Hostivaře.

Praha 4: Oprava vodovodu omezí dopravu v ulici Zálesí

16. června 2024 v 10:19

Na několik etap je rozložena oprava vodovodního řadu v ulici Zálesí na úrovni křižovatky s ulicí Sulická a dál až k ulici Nad Lesním divadlem. V současné době probíhají přípravné práce, které zatím dopravu příliš neomezily.

České dráhy posílí dopravu na festival Rock for People

11. června 2024 v 09:35

V královéhradeckém Parku 360 se bude od 12. do 16. června konat hudební festival Rock for People. Vzhledem k očekávané vyšší poptávce po cestování České dráhy posílí dopravu do Hradce Králové. Posíleny budou některé rychlíky linky R10 Krakonoš a Hradečan mezi Prahou, Hradcem Králové a Trutnovem a...

Větší bezpečnost v okolí Táborské ulice

7. června 2024 v 08:59

Připravované změny v Táborské ulici zajistí větší bezpečnost pro chodce, a především pro školáky. Na veřejném setkání představila radnice Prahy 4 obyvatelům základní změny, které v místě a blízkém okolí přispějí k lepší přehlednosti na komunikacích, a přinesou tak větší...

Další články
Nahoru