Dnes Čtvrtek - oblacno 10°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 15°C
Čtvrtek 29. 2. 2024
Svátek má Horymír
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
V Letňanech se bude letos na etapy rekonstruovat ulice Beranových
Ulice Beranových Foto: Jiří Matějíček / Wikimedia Commons - CC BY-SA 3.0

V Letňanech se bude letos na etapy rekonstruovat ulice Beranových

Letňany letos, ve spolupráci s Technickou správou komunikací, čeká kompletní rekonstrukce ulice Beranových. Práce na zhruba 1,5 kilometru dlouhé cestě budou rozděleny do několika etap. Informoval o tom místostarosta Prahy 18 Stanislav Nekolný (ANO).

„Součástí bezpečné dopravy v Letňanech je oprava či rekonstrukce všech páteřních komunikací. Rekonstrukce komunikací Tupolevova a Veselská proběhla již v minulých dvou letech,“ sdělil místostarosta.

„V letošním roce nás čeká rekonstrukce Beranových, a to od křižovatky s Tupolevova u PVA Expo Letňany, kde v rámci rekonstrukce vznikne nový přechod pro chodce, po křižovatku s Veselskou,“ pokračoval Nekolný.

Podle něj bude tato rekonstrukce rozdělena do třech fází. „O termínech rekonstrukce, uzavírek a přesměrování dopravy budou občané včas informování prostřednictvím webových stránek Prahy 18, sociálních sítích a současně v rámci veřejného jednání výboru zastupitelstva pro dopravu a majetek,“ upřesnil.


Autor: puc

Praha 4: Veřejné setkání k parkování v Horní ulici a jejím okolí

26. února 2024 v 17:02

Veřejné setkání k řešení dopravy v klidu v Horní ulici a jejím okolí se uskuteční v úterý 27. února od 18:30 hodin v jídelně ZŠ Mendíků.

Praha 14: Postupné uzavření Hloubětínské ulice

26. února 2024 v 09:34

Od 4. března do 31. října bude postupně uzavírána Hloubětínská ulice. Důvodem je rekonstrukce vodovodního řadu a kanalizace. Uzavírky budou celkem čtyři.

Prahu 14 v březnu čekají hned dvě dopravní omezení

23. února 2024 ve 13:40

Chlumeckou ulici v Praze 14 čekají hned dvě dopravní omezení. První souvisí se zatěžkávací zkouškou na nově stavěné lávce nad Chlumeckou ulicí a proběhne v termínu od 29. února do 1. března 2024. Uzavřené budou levé jízdní pruhy v obou směrech.

Demolice zavřené části Libeňského mostu začne zhruba za dva měsíce

21. února 2024 ve 13:35

Silničáři začnou bourat nyní uzavřenou část pražského Libeňského mostu blíže k Palmovce na přelomu letošního dubna a května. Do konce února přeloží inženýrské sítě a rovněž začnou v této části odstraňovat tramvajové koleje. Na úterním jednání výboru pro dopravu pražského magistrátu to řekl...

Flixbus kvůli blokádě přesune autobusy z hlavního nádraží na Florenc

18. února 2024 v 10:31

Autobusový dopravce Flixbus v pondělí v souvislosti s pražskou blokádou zemědělců přesune odjezdy autobusů ze zastávky u hlavního nádraží na autobusové nádraží Florenc. Dopravce podle mluvčího Tomáše Beránka pro řidiče vytipoval několik objízdných tras, autobusy se budou magistrále vyhýbat....

Mostek vedoucí přes Litovicko-Šárecký potok je pro auta uzavřen

17. února 2024 v 15:13

Mostek vedoucí přes Litovicko-Šárecký potok na Jenerálce je v havarijním stavu. Odhalil to posudek Kloknerova ústavu. Důvodem je významné podemletí obou jeho opěr.

Další články
Nahoru