Dnes Úterý - jasno 21°C
Zítra Středa - jasno 24°C
Středa 31. 5. 2023
Svátek má Kamila
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
V Letňanech se bude letos na etapy rekonstruovat ulice Beranových
Ulice Beranových Foto: Jiří Matějíček / Wikimedia Commons - CC BY-SA 3.0

V Letňanech se bude letos na etapy rekonstruovat ulice Beranových

Letňany letos, ve spolupráci s Technickou správou komunikací, čeká kompletní rekonstrukce ulice Beranových. Práce na zhruba 1,5 kilometru dlouhé cestě budou rozděleny do několika etap. Informoval o tom místostarosta Prahy 18 Stanislav Nekolný (ANO).

„Součástí bezpečné dopravy v Letňanech je oprava či rekonstrukce všech páteřních komunikací. Rekonstrukce komunikací Tupolevova a Veselská proběhla již v minulých dvou letech,“ sdělil místostarosta.

„V letošním roce nás čeká rekonstrukce Beranových, a to od křižovatky s Tupolevova u PVA Expo Letňany, kde v rámci rekonstrukce vznikne nový přechod pro chodce, po křižovatku s Veselskou,“ pokračoval Nekolný.

Podle něj bude tato rekonstrukce rozdělena do třech fází. „O termínech rekonstrukce, uzavírek a přesměrování dopravy budou občané včas informování prostřednictvím webových stránek Prahy 18, sociálních sítích a současně v rámci veřejného jednání výboru zastupitelstva pro dopravu a majetek,“ upřesnil.


Autor: puc

Na Rock for People vlakem a se slevou

29. května 2023 v 11:33

Od 8. do 11. června se bude v Hradci Králové konat hudební festival Rock for People. Návštěvníci, kteří se na něj vypraví vlakem Českých drah, mohou využít cenově zvýhodněné nabídky Vlak+ Rock for People.

Dopravní vycházka v Praze 6: Elektrifikace linky 131

26. května 2023 v 11:59

Radní pro dopravu Prahy 6 Ondřej Matěj Hrubeš zve v pondělí 29. května na dopravní vycházku na téma elektrifikace linky 131.

Praha 11: Linku 213 se povedlo zachránit, změn v dopravě bude od soboty hodně

25. května 2023 ve 20:05

Od soboty 27. května dojde v souvislosti s prodloužením tramvajové tratě z Modřan na Libuš k několika změnám v dopravě v rámci Jižního Města. Například nová linka 126 nabídne od poslední květnové soboty obyvatelům Jižního Města časté spojení s Křeslicemi a nádražím v Uhříněvsi. Nahradí například...

ČD posílí dopravu na sobotní Pochod Praha – Prčice

18. května 2023 ve 12:26

České dráhy výrazně posílí dopravu na 56. ročník Pochodu Praha – Prčice, který se koná už tuto sobotu 20. května. Vzhledem k očekávanému velkému zájmu o přepravu do míst startů dopravce vypraví na trati z Prahy přes Benešov u Prahy a Olbramovice do Tábora a Sedlčan posilové vlaky a zvětší kapacitu...

Zklidňování dopravy na obou březích Vltavy? Zastupitelé Prahy 1 schválili memorandum

17. května 2023 ve 21:02

Na návrh radního pro dopravu Prahy 1 Vojtěcha Ryvoly (ANO) projednali zastupitelé Prahy 1 Memorandum o zklidnění dopravy na obou březích Vltavy.

Praha 6: Nové možnosti parkování pro dědinské

16. května 2023 v 08:49

Obyvatelé Dědiny mohou od května parkovat na nevyužívané odstavné ploše v blízkosti sídliště. Praha 6 se na tom dohodla s majitelem pozemku, ministerstvem obrany. Částečně se tak podaří nahradit parkovací místa, která dočasně chybí kvůli stavbě tramvajové trati a...

Další články
Nahoru