dnes
Čtvrtek - zatazeno
6°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
V sadech na Letné vznikne ovál pro rekreační bruslení
Bruslaři se na Letné dočkají lepších podmínek. Ilustrační foto: ladronka.cz

V sadech na Letné vznikne ovál pro rekreační bruslení

Pražští radní v úterý rozhodli o výběru nejvhodnější nabídky ve výběrovém řízení na obnovu severní části sadů na Letné a vybudování bruslařské dráhy. Vítězem se stalo sdružení stavebních firem Wietelsky – Buldix s nabídkovou cenou necelých 15 milionů korun. 

Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce na opravě části městského parku a vybudování dráhy pro rekreační bruslení.

Obnova zahrne vegetační úpravy, povrchy komunikací, stavební doplňky, veřejné osvětlení, drobnou architekturu a mobiliář. Součástí stavby bude realizace odpočívadel se stoly a lavičkami a instalace herních a fitness prvků.

Oprava a oživení cest pro pěší a obnova vybavení parkové plochy je nezbytná z důvodu jejich nevyhovujícího a zastaralého stavu, uvedl magistrát.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru