dnes
Sobota - zatazeno
2°C
zítra
Neděle - oblacno
3°C
pozítří
Pondělí - polojasno
3°C
V sadech na Letné vznikne ovál pro rekreační bruslení
Bruslaři se na Letné dočkají lepších podmínek. Ilustrační foto: ladronka.cz

V sadech na Letné vznikne ovál pro rekreační bruslení

Pražští radní v úterý rozhodli o výběru nejvhodnější nabídky ve výběrovém řízení na obnovu severní části sadů na Letné a vybudování bruslařské dráhy. Vítězem se stalo sdružení stavebních firem Wietelsky – Buldix s nabídkovou cenou necelých 15 milionů korun. 

Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce na opravě části městského parku a vybudování dráhy pro rekreační bruslení.

Obnova zahrne vegetační úpravy, povrchy komunikací, stavební doplňky, veřejné osvětlení, drobnou architekturu a mobiliář. Součástí stavby bude realizace odpočívadel se stoly a lavičkami a instalace herních a fitness prvků.

Oprava a oživení cest pro pěší a obnova vybavení parkové plochy je nezbytná z důvodu jejich nevyhovujícího a zastaralého stavu, uvedl magistrát.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru