Dnes Středa - zatazeno 7°C
Zítra Čtvrtek - polojasno 9°C
Středa 28. 2. 2024
Svátek má Lumír
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
V létě ukradl peněženku, nyní se šel udat na policii s kufrem v ruce
Zachtělo se mu kasírtašky. Zdroj foto: Městská policie hl. m. Prahy

V létě ukradl peněženku, nyní se šel udat na policii s kufrem v ruce

S červeným kufrem přišel v sobotu brzo ráno na služebnu strážníků v Praze 11 osmatřicetiletý muž. Rozhodl se nahlásit zločin, který měl v létě na svědomí. O kuriózním případu informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Na místě se přiznal, že v srpnu letošního roku, kdy pracoval jako číšník v restauraci na Praze 2, ukradl kasírtašku s finanční hotovostí ve výši 15,5 tisíce korun, které následně zpronevěřil.

Během pracovní doby se prý opil a pak i s plnou peněženkou se z práce „vypařil“. I když byl vyslýchán jako jeden z podezřelých, spoléhal na to, že mu nikdo nic nedokáže, protože byl na place sám a lokál byl plný.

Než si ho vyzvedla hlídka státní policie, u které si strážník jeho příběh ověřil, svěřil se mu s tím, co ho k přiznání vedlo. 

„Dle jeho slov mu nyní hrozí vězení, protože si neodpracoval veřejně prospěšné práce za jiný majetkový delikt. Jestli se v něm hnulo svědomí, nebo ho na služebnu přivedl první sníh, ví jen on sám,“ sdělila Seifertová.


Autor: Karel Netolický

Hasiči zabránili rozšíření plamenů na fotovoltaiku

22. února 2024 ve 14:05

Ve čtvrtek 22. února od 10:44 hodin zasahovali hasiči ze satalické a strašnické stanice v ulici K viaduktu v Praze-Kyjích u požáru na balkóně rodinného domu.

Agresivní cizinec napadal kolemjdoucí v parku u hlavního nádraží

15. února 2024 v 00:02

O velký rozruch se postaral třiačtyřicetiletý česky hovořící cizinec na konci ledna ve Vrchlického sadech. Kolem osmé hodiny ranní, na chodníku vedoucím od ulice Bolzanova směrem k vlakovému nádraží, nejprve s hořícími novinami v ruce ohrožoval mladou ženu a poté začal napadat náhodné kolemjdoucí....

V Praze 4 se auto po nehodě převrátilo na bok, pomohli hasiči

13. února 2024 v 11:18

Jednotka pražských profesionálních hasičů z krčské stanice zasahovala v pondělí 12. února  od 16:33 hodin v ulici Zálesí v Praze 4. Převrátilo se tam osobní auto po nehodě na bok.

Další články
Nahoru