dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
V Křemencově mohli jít na jedno ke Flekům, místo toho vzali ve stejné ulici býka. Poznáte je?
Hledaný muž. Foto: Policie ČR

V Křemencově mohli jít na jedno ke Flekům, místo toho vzali ve stejné ulici býka. Poznáte je?

Dvojice nenechavců navštívila 21. července galerii v Křemencově ulici v Praze 1. Muž a žena nechtěli na místě obdivovat vystavené exponáty, ale rozhodli se krást. Nyní požádala policie veřejnost o spolupráci při pátrání po pachatelích.

Při odchodu z galerie zloději využili příležitosti a přisvojili si sošku býka umístěnou poblíž vchodových dveří. Touto krádeží způsobili majitelce galerie škodu dosahující téměř padesáti tisíc korun.

odcizena-socha-nahled „Nenechavci ale mají poměrně smůlu, neboť jejich obličeje zachytila bezpečnostní kamera městského kamerového systému. Proto prosíme každého, kdo by poznal dvojici na přiložených fotografiích a znal jejich místo pobytu, nebo pohybu, nechť policistům tyto informace předá cestou linky tísňového volání 158,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

„Stejně tak prosíme o informace každého pozorného občana, který by si všiml, že některý z jím navštívených obchodů, bazarů, nebo zastaváren nabízí k prodeji odcizenou sochu,“ dodal.hledana-zena-nahled

Hledaná žena


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru