Dnes Pátek - prehanky-dest 28°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 24°C
Pátek 12. 7. 2024
Svátek má Bořek
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
V komunitní soutěži lze získat venkovní nábytek a dekorace za 50 000 korun
V soutěži lze vyhrát venkovní nábytek na setkávání s přáteli. Foto(3x): Bonami

V komunitní soutěži lze získat venkovní nábytek a dekorace za 50 000 korun

Bonami spustila komunitní soutěž, díky které mohou sousedské spolky, kluby nebo jiné komunitní organizace ozvláštnit venkovní prostor stylovým vybavením. Soutěž potrvá do 20. května. 

bonami-2 V soutěži lze získat venkovní nábytek a dekorace pro akce a setkávání. Víte o venkovním místě ve svém okolí, kam by se hodily židle, lavice, stolky či osvětlení? Přihlaste se

Máte kolem sebe krásné místo, kde byste si chtěli sednout a nemůžete? Chtěli byste ho proměnit v hipsterský koutek á la berlínské bistro? Nebo oázu klidu pro své komunitní akce či sousedský pokec, který nemusí vždy vypadat jako ve filmu Vlastníci? Vyhrajte venkovní posezení a dekorace Bonami pro malý plácek mezi domy, náměstí nebo vnitroblok, kam si chodíte povídat s partou lidí z okolí. 

bonami-1 Díky soutěži budete mít možnost vybavit si veřejný prostor například hezkými lavičkami nebo posezením pro všechny, co se chtějí potkávat venku. Určitě se bude hodit na příští akci vaší obce – třeba na letní slavnosti, trhy, nebo společné grilování.

Co můžete vyhrát? 

Hlavní výhrou je venkovní nábytek a dekorace z e-shopu Bonami dle vlastního výběru v celkové hodnotě 50 000 Kč.

2. až 8. místo bude odměněno 2 sety kovových stolků a židlí Bonami Essentials Retro ve světle modré, tmavě modré nebo bílé barvě dle vlastního výběru.

Každý, kdo se komunitní soutěže zúčastní, dostane 15% slevu do e-shopu bonami.cz. 

Jak se zapojit? 

Stačí se přihlásit na stránce Bonami do 20. května 2022. Vyplníte pár informací o tom, komu bude nábytek sloužit a proč byste měli vyhrát právě vy. Nezapomeňte také přiložit hezkou fotku místa, kde venkovní nábytek umístíte.

Pošlete informace o soutěži těm, kterým by se mohla líbit. Sdílejte ostatním plakát soutěže, můžete ho také vytisknout a vyvěsit na obecní nástěnce.


Autor: TZ, red

Do Zahrady na niti na Rostlinnou štafetu

Dnes v 10:08

Máte doma rostliny, řízky, semínka, které nechcete, nevejdou se vám domů, je vám líto rostliny vyhazovat nebo máte prostě moc stejných druhů a chtěli byste nějaké jiné? Nejste zatím moc velký pěstitel, ale rádi byste si domů pořídili květiny s příběhem?

Červencová procházka hřbitovem Malvazinky

Dnes v 08:36

Komentované procházky hřbitovy přinášejí fascinující historické příběhy, zajímavé detaily a pohledy na architekturu i umělecká díla, která hřbitovům dodávají jedinečný charakter. Každá procházka je pečlivě připravena tak, aby přinesla nové poznatky i pohodový čas. V pondělí 15. července se...

Další květinové záhony s podporou ambasád Prahy 6

Včera v 17:29

Květinové záhony kolem Vítězného náměstí symbolizují vlajky států, které mají v Praze 6 zastoupení. Tyto záhony vznikly ve spolupráci s místními ambasádami, ty zároveň na jejich osazení přispěly finančně.

PVK: Přehled plánovaných výluk na 29. týden

Včera ve 14:17

Pražské vodovody a kanalizace zveřejnily plánované výluky v dodávkách pitné vody na příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Praha 15: Na letní kino v H2 se můžete těšit i v červenci

Včera ve 12:07

Připraveny budou 3 filmy, promítat se bude od 16. července vždy od 20 hodin za příznivého počasí do 30. července.

Bezbariérová toaleta na Senovážném náměstí je v provozu

Včera v 09:04

Veřejná toaleta na Senovážném náměstí je opět v provozu. Společnost JCDecaux vyslyšela žádost radní Prahy 1 pro sociální věci a bezbariérovost Ivany Antalové a občanů a dlouhodobě uzavřenou toaletu opět zprovoznila.

Dovolená? Ideální důvod ke zřízení služby SMS-INFO

Včera v 08:25

Prázdniny a doba dovolených jsou v plném proudu. Proto Pražské vodovody a kanalizace doporučují zákazníkům aktivaci služby SMS INFO.

Úřad Prahy 13 chce obsadit několik pracovních pozic

10. července 2024 v 08:04

Úřad MČ Praha 13 vypsal výběrová řízení na několik pracovních pozic. Informoval o tom na sociálních sítích.

Další články
Nahoru