Dnes Pátek - obcasny-dest 14°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 13°C
Pátek 22. 9. 2023
Svátek má Darina
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
V komunitní soutěži lze získat venkovní nábytek a dekorace za 50 000 korun
V soutěži lze vyhrát venkovní nábytek na setkávání s přáteli. Foto(3x): Bonami

V komunitní soutěži lze získat venkovní nábytek a dekorace za 50 000 korun

Bonami spustila komunitní soutěž, díky které mohou sousedské spolky, kluby nebo jiné komunitní organizace ozvláštnit venkovní prostor stylovým vybavením. Soutěž potrvá do 20. května. 

bonami-2 V soutěži lze získat venkovní nábytek a dekorace pro akce a setkávání. Víte o venkovním místě ve svém okolí, kam by se hodily židle, lavice, stolky či osvětlení? Přihlaste se

Máte kolem sebe krásné místo, kde byste si chtěli sednout a nemůžete? Chtěli byste ho proměnit v hipsterský koutek á la berlínské bistro? Nebo oázu klidu pro své komunitní akce či sousedský pokec, který nemusí vždy vypadat jako ve filmu Vlastníci? Vyhrajte venkovní posezení a dekorace Bonami pro malý plácek mezi domy, náměstí nebo vnitroblok, kam si chodíte povídat s partou lidí z okolí. 

bonami-1 Díky soutěži budete mít možnost vybavit si veřejný prostor například hezkými lavičkami nebo posezením pro všechny, co se chtějí potkávat venku. Určitě se bude hodit na příští akci vaší obce – třeba na letní slavnosti, trhy, nebo společné grilování.

Co můžete vyhrát? 

Hlavní výhrou je venkovní nábytek a dekorace z e-shopu Bonami dle vlastního výběru v celkové hodnotě 50 000 Kč.

2. až 8. místo bude odměněno 2 sety kovových stolků a židlí Bonami Essentials Retro ve světle modré, tmavě modré nebo bílé barvě dle vlastního výběru.

Každý, kdo se komunitní soutěže zúčastní, dostane 15% slevu do e-shopu bonami.cz. 

Jak se zapojit? 

Stačí se přihlásit na stránce Bonami do 20. května 2022. Vyplníte pár informací o tom, komu bude nábytek sloužit a proč byste měli vyhrát právě vy. Nezapomeňte také přiložit hezkou fotku místa, kde venkovní nábytek umístíte.

Pošlete informace o soutěži těm, kterým by se mohla líbit. Sdílejte ostatním plakát soutěže, můžete ho také vytisknout a vyvěsit na obecní nástěnce.


Autor: TZ, red

Vycházka: Park Eden a Slatiny

Dnes ve 12:30

Další architektonická vycházka Prahy 10 s názvem Zábavní park Eden a Slatiny se uskuteční v úterý 26. září od 17 hodin. Potrvá 90 minut a sraz je před vstupem do Muzea fotbalového klubu Slavia v ulice U Slavie. 

Cenu za příkladnou praxi v paliativní medicíně získala sestřička z VFN

Dnes ve 12:11

Opět se konala Celostátní konference paliativní medicíny a v letošním roce se jí zúčastnili i zdravotníci z Fakultní Thomayerovy nemocnice (FTN), a to z nového Oddělení paliativní péče, které vzniklo teprve na konci minulého roku. Cenu za příkladnou praxi v paliativní medicíně letos získala Jana...

Radnice mění poškozené odpadkové koše

Dnes v 11:31

Na Jižním Městě probíhá čištění a výměna odpadkových košů. Ulámané, prokopnuté či ohněm zničené odpadkové koše začala na pokyn Odboru životního prostředí vyměňovat servisní organizace městské části Praha 11 Jihoměstská majetková. Pokud je odpadkový koš počmáraný a není mechanicky poškozený,  bude...

Na náměstí Míru začíná Vinobraní na Grébovce

Dnes v 11:23

Hudebními či tanečními vystoupeními v pátek 22. září odpoledne začíná vinobraní v Havlíčkových sadech (Grébovka). Páteční program zahájí ve 14 hodin hudební vystoupení na náměstí Míru a v sobotu se akce přesune přímo do Grébovky. Na návštěvníky čeká 87 stánků, z nichž 39 bude prodávat víno....

Praha 15: Hostivařský Komunitní den

Dnes v 09:22

V areálu kostela Stětí sv. Jana Křtitele a Komunitního centra Farní dvůr se 7. října od 9 do 19 hodin koná komunitní sousedské setkání s dobročinným bazárkem, kreativní, sportovní, kuchařskou a dalšími dílnami, hrou pro rodiny s dětmi, přednáškou o historii...

Praha 6: Akce Pošli aktovku dál byla úspěšná, vybralo se rekordní množství

Dnes v 08:17

V Praze 6 byl ukončen pátý ročník sběru aktovek a školních pomůcek. Vybralo se rekordní množství, 273 aktovek a nepočítaně školních pomůcek.

Do Prahy 10 na Maňánu

Dnes v 08:11

V sobotu 23. září v ulici Brigádníků a přilehlém parku Solidarita se koná pátý ročník rodinného multižánrového festivalu.

Malá Strana září

Včera v 16:07

První ročník festivalu Malá Strana září nabídne o víkendu od 22. do 24. září prozkoumat tuto čtvrť novýma očima. V těch nejzajímavějších malostranských obchodech s designem, kosmetikou, šperky, ale také například v knihkupectvích, květinářstvích, restauracích, kavárnách a restauracích, bude...

Vinobraní na Máchalce 2023

Včera v 11:26

Vyvrcholením vinařského roku v Praze 9 bude Vinobraní na Máchalce jako součást Svatováclavských slavností. Víno, burčák, dobré jídlo a muzika od pátku do neděle 22. – 24. září.

Den stromů u Stodůleckého rybníka

Včera v 11:25

Tradiční Den stromů v Centrálním parku u Stodůleckého rybníka se koná ve čtvrtek 5. října od 9 do 14 hodin.

PVK: Přehled plánovaných výluk vody na 39. týden

Včera v 11:12

Pražské vodovody a kanalizace zveřejnily plánované výluky v dodávkách pitné vody příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací. 

Praha 14: Kurzy sebeobrany zdarma

Včera v 07:33

V rámci programu prevence kriminality pořádá radnice Prahy 14 kurzy sebeobrany zdarma.

Setkání: Stromy u tramvajové trati na Dědinu

Včera v 07:15

Stavba tramvajové tratě na Dědinu jde do finále a před zahájením provozu se bude Technická správa komunikací věnovat stávajícím dřevinám – potřebnému ošetření, pěstebním opatřením a výsadbě nových dřevin v případě kácení.

Vzpomínky na Maďarsko v Maňáně

20. září 2023 v 15:50

Poslední akcí letošního ročníku tradiční kampaně Prahy 14 Setkání kultur bude cestopisná beseda v kavárně Maňána na Černém Mostě.

Další články
Nahoru