Dnes Pondělí - zatazeno -1°C
Zítra Úterý - jasno -1°C
Pondělí 6. 2. 2023
Svátek má Vanda
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
V komunitní soutěži lze získat venkovní nábytek a dekorace za 50 000 korun
V soutěži lze vyhrát venkovní nábytek na setkávání s přáteli. Foto(3x): Bonami

V komunitní soutěži lze získat venkovní nábytek a dekorace za 50 000 korun

Bonami spustila komunitní soutěž, díky které mohou sousedské spolky, kluby nebo jiné komunitní organizace ozvláštnit venkovní prostor stylovým vybavením. Soutěž potrvá do 20. května. 

bonami-2 V soutěži lze získat venkovní nábytek a dekorace pro akce a setkávání. Víte o venkovním místě ve svém okolí, kam by se hodily židle, lavice, stolky či osvětlení? Přihlaste se

Máte kolem sebe krásné místo, kde byste si chtěli sednout a nemůžete? Chtěli byste ho proměnit v hipsterský koutek á la berlínské bistro? Nebo oázu klidu pro své komunitní akce či sousedský pokec, který nemusí vždy vypadat jako ve filmu Vlastníci? Vyhrajte venkovní posezení a dekorace Bonami pro malý plácek mezi domy, náměstí nebo vnitroblok, kam si chodíte povídat s partou lidí z okolí. 

bonami-1 Díky soutěži budete mít možnost vybavit si veřejný prostor například hezkými lavičkami nebo posezením pro všechny, co se chtějí potkávat venku. Určitě se bude hodit na příští akci vaší obce – třeba na letní slavnosti, trhy, nebo společné grilování.

Co můžete vyhrát? 

Hlavní výhrou je venkovní nábytek a dekorace z e-shopu Bonami dle vlastního výběru v celkové hodnotě 50 000 Kč.

2. až 8. místo bude odměněno 2 sety kovových stolků a židlí Bonami Essentials Retro ve světle modré, tmavě modré nebo bílé barvě dle vlastního výběru.

Každý, kdo se komunitní soutěže zúčastní, dostane 15% slevu do e-shopu bonami.cz. 

Jak se zapojit? 

Stačí se přihlásit na stránce Bonami do 20. května 2022. Vyplníte pár informací o tom, komu bude nábytek sloužit a proč byste měli vyhrát právě vy. Nezapomeňte také přiložit hezkou fotku místa, kde venkovní nábytek umístíte.

Pošlete informace o soutěži těm, kterým by se mohla líbit. Sdílejte ostatním plakát soutěže, můžete ho také vytisknout a vyvěsit na obecní nástěnce.


Autor: TZ, red

Projekt Trenéři do škol v základních školách Prahy 2 pokračuje

Dnes ve 14:36

Praha 2 bude pokračovat v zapojování profesionálních trenérů do hodin tělocviku. Projekt, který radnice pilotně spustila v minulém školním roce a který finančně podporuje, tak bude fungovat i nadále.

Hasiči zvou na taneční zábavu

Dnes v 11:20

Taneční zábava v pátek 24. února v klubu Varta.

Pro kočičku do knihovny, koná se umísťovací výstava

4. února 2023 v 07:19

Umísťovací výstava koček se koná v sobotu 4. února od 11 do 17 hodin v prostorách Městské knihovny v Praze 2.

PVK: Přehled plánovaných výluk na 6 týden

3. února 2023 v 16:46

Pražské vodovody a kanalizace obnovily po novém roce plánované výluky v dodávkách pitné vody. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Praha 11: V Brandlově ulici se můžete nadále testovat na přítomnost koronaviru

3. února 2023 v 16:14

Praha 11 prodloužila nájem pozemku na rohu ulic Machkova a Brandlova, kde funguje testovací místo. Situace s šířením onemocnění covid-19 se sice po náročném období uklidnila, ale i v současné době přetrvává zájem o testování a očkování.

Kurzy oprav drobného nábytku pro veřejnost

3. února 2023 v 15:16

Hlavní město ve spolupráci se Střední odbornou školou Jarov na letošní rok přichystalo pro veřejnost sérii kurzů oprav drobného nábytku. V zázemí odborné školy bude k dispozici plně vybavená dílna, kde se budou kurzy jednou měsíčně konat. Odborný dohled zajistí truhlář z řad učitelů střední školy....

Benefiční koncert vynesl více než osmdesát tisíc korun

3. února 2023 v 11:27

Benefičním koncertem na Novoměstské radnice Praha oslavil Nadační fond Dvojka srdcem 5 let od založení. Během večera vystoupili bez nároku na honorář Ondřej G. Brzobohatý, sbor Vratislavka pod vedením Evy Kleinové, stejně jako moderátor večera Josef Mádle.

Saudská Arábie. Tematická snídaně na Plechárně

2. února 2023 v 19:30

Na Plechárně v Praze 14 se celý únor konají tematické snídaně. Během nich se dozvíte zajímavosti z různých koutů světa. Ve středu 8. února se s Petrem Mikolandou podíváte na místa a uslyšíte o životě v Saudské Arábii.

Výstava: Nuselský most - 50 let

2. února 2023 v 19:12

Praha 2 ve spolupráci s Národním technickým muzeem zve na výstavu Nuselský most – 50 let, která se koná v 1. patře radnice Prahy 2 na náměstí Míru 20.

Dětské skupiny v Praze 4 otevřou dveře veřejnosti

1. února 2023 ve 21:57

Informace o provozu dětských skupin Kotorská a Rabasova v Praze 4 mohou rodiče získat 8. a 9. března.

Praha 6: Využijte služeb poradenského místa ve Skleňáku zdarma

1. února 2023 v 17:21

Poradit nebo pomoci s tím, jak se vyrovnat s rostoucími životními náklady, potřebují v současné době i lidé, kteří to nikdy před tím nepotřebovali. Praha 6 pro ně připravila poradnu zdarma.

Zažijte Fakultu dopravní ČVUT v Praze na vlastní kůži

1. února 2023 v 16:43

Zažijte Fakultu dopravní (FD) ČVUT v Praze na vlastní kůži, to je vzkaz současných studentů fakulty směrem ke středoškolákům. Studenti pražské Dopravky hrají hlavní roli na připravovaném Dnu otevřených dveří, který se koná 3. února v budově Horská v Praze 2, od...

Dezinformační sondy Marie Koldinské: Veřejné debaty v Kampusu Hybernská

31. ledna 2023 v 07:46

Univerzita Karlova v Kampusu Hybernská organizuje cyklus veřejných debat nad problematikou dezinformací. Cílem této řady je umožnit komunikaci mezi aktéry akademické i mimoakademické sféry a vytvořit prostor pro objevování společných možností obrany před rozšiřováním dezinformačních...

Farmářské tržiště se vrací na Rašínovo nábřeží

30. ledna 2023 ve 14:55

V sobotu 4. února zde najdete malé výrobce, farmy a biofarmy, lokální a sezonní zeleninu, s ovoce, byliny, pečivo, maso, uzeniny, mléčné výrobky a domácí vajíčka.

Další články
Nahoru