Dnes Úterý - polojasno 24°C
Zítra Středa - bourky 26°C
Úterý 28. 6. 2022
Svátek má Lubomír
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
V komunitní soutěži lze získat venkovní nábytek a dekorace za 50 000 korun
V soutěži lze vyhrát venkovní nábytek na setkávání s přáteli. Foto(3x): Bonami

V komunitní soutěži lze získat venkovní nábytek a dekorace za 50 000 korun

Bonami spustila komunitní soutěž, díky které mohou sousedské spolky, kluby nebo jiné komunitní organizace ozvláštnit venkovní prostor stylovým vybavením. Soutěž potrvá do 20. května. 

bonami-2 V soutěži lze získat venkovní nábytek a dekorace pro akce a setkávání. Víte o venkovním místě ve svém okolí, kam by se hodily židle, lavice, stolky či osvětlení? Přihlaste se

Máte kolem sebe krásné místo, kde byste si chtěli sednout a nemůžete? Chtěli byste ho proměnit v hipsterský koutek á la berlínské bistro? Nebo oázu klidu pro své komunitní akce či sousedský pokec, který nemusí vždy vypadat jako ve filmu Vlastníci? Vyhrajte venkovní posezení a dekorace Bonami pro malý plácek mezi domy, náměstí nebo vnitroblok, kam si chodíte povídat s partou lidí z okolí. 

bonami-1 Díky soutěži budete mít možnost vybavit si veřejný prostor například hezkými lavičkami nebo posezením pro všechny, co se chtějí potkávat venku. Určitě se bude hodit na příští akci vaší obce – třeba na letní slavnosti, trhy, nebo společné grilování.

Co můžete vyhrát? 

Hlavní výhrou je venkovní nábytek a dekorace z e-shopu Bonami dle vlastního výběru v celkové hodnotě 50 000 Kč.

2. až 8. místo bude odměněno 2 sety kovových stolků a židlí Bonami Essentials Retro ve světle modré, tmavě modré nebo bílé barvě dle vlastního výběru.

Každý, kdo se komunitní soutěže zúčastní, dostane 15% slevu do e-shopu bonami.cz. 

Jak se zapojit? 

Stačí se přihlásit na stránce Bonami do 20. května 2022. Vyplníte pár informací o tom, komu bude nábytek sloužit a proč byste měli vyhrát právě vy. Nezapomeňte také přiložit hezkou fotku místa, kde venkovní nábytek umístíte.

Pošlete informace o soutěži těm, kterým by se mohla líbit. Sdílejte ostatním plakát soutěže, můžete ho také vytisknout a vyvěsit na obecní nástěnce.


Autor: TZ, red

Vycházka po Malostranském hřbitově

Dnes ve 12:17

Spolek Malostranský hřbitov zve na komentovanou vycházku po Malostranském hřbitově, která se koná v sobotu 2. července od 14 hodin. Sraz je u náhrobku biskupa Leopolda Thuna-Hohensteina.

V opatřeních ke snížení energetické náročnosti budov pokračuje Praha 2

26. června 2022 ve 13:47

Druhá městská část pokračuje v realizaci celého systému opatření v rámci managementu hospodaření s energiemi. Ještě před zahájením topné sezóny radnice zajistí chemické čištění topných systémů v objektech spravovaných městskou částí, čímž sníží energetickou náročnost budov a ušetří na celkových...

Prázdninový jazykový kurz pro ukrajinské děti

26. června 2022 ve 12:21

Na červnové schůzi Rady městské části Praha 5 bylo jednomyslným usnesením schváleno financování „Prázdninového kurzu českého jazyka“ pro 25 dětí občanů Ukrajiny pobývajících v ČR pod dočasnou ochranou nebo s platným vízem v Kulturním a rodinném centru Barrandov, v Záhorského ulici...

Oslavy začátku předsednictví České republiky v Radě EU pokračují

26. června 2022 v 08:53

Komponované multižánrové oslavy předsednictví České republiky v Radě EU po pátečním a včerejším programu pokračují dnes, ve čtvrtek a v pátek 1. července.

Dvojka literární: Dopisy Milady Horákové

26. června 2022 v 07:55

Veřejná čtení na netradičních místech Prahy 2 z děl autorů, kteří žili či tvořili na Dvojce se konají v rámci akce Dvojka Literární.

Debata: Soutěž 4. kvadrant Vítězného náměstí

25. června 2022 v 09:49

Jak se promění 4. kvadrant Vítězného náměstí a jak jeho nová podoba naváže na historický vývoj území i již vytvořené studie? V úterý 28. června od 19 hodin v Ballingově sále NTK se můžete seznámit s připravovanou mezinárodní architektonickou soutěží na dostavbu 4. kvadrantu Vítězného...

Zákaznické centrum PVK přesune se na Floru, v Dykově ulici bude do konce července uzavřeno

24. června 2022 ve 14:10

Zákaznické centrum Pražských vodovodů a kanalizací v Dykově ulici bude od středy 29. června do 31. července uzavřeno. „Důvodem je rekonstrukce objektu. Zákaznické centrum bude dočasně umístěno v sídle PVK na adrese Hradecká 1, Praha 3 v blízkosti stanice metra linky A Flora,“ informoval tiskový...

V Praze platí do odvolání zákaz rozdělávání ohňů na rizikových místech

24. června 2022 ve 12:57

Na základě výstrahy před nebezpečím požáru, kterou vydal Český hydrometeorologický ústav, platí od čtvrtka 23. června od až do odvolání na území Prahy nařízení týkající se zákazu rozdělávání ohňů na místech zvýšeného nebezpečí vzniku požáru. Výstraha platí také pro výskyt silných...

V Participativním rozpočtu Prahy 15 lze podpořit až tři návrhy

24. června 2022 v 11:47

Revitalizace hřiště, knihobudka, stůl na ping-pong, venkovní sezení. V Praze 15 se hlasuje o participativním rozpočtu.

Další články
Nahoru