Dnes Středa - zatazeno 7°C
Zítra Čtvrtek - polojasno 10°C
Středa 28. 2. 2024
Svátek má Lumír
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
V Kolodějích hledali policisté pyrotechniku, byla legální
Ilustrační foto: Freeimages

V Kolodějích hledali policisté pyrotechniku, byla legální

Oznámení o skladování podomácku vyrobené pyrotechniky a chemikálií prověřovali policisté v pražských Kolovratech během čtvrtku. Nakonec se ukázalo, že nic špatného se v útrobách rodinného domu neděje.

Jak informoval policejní mluvčí Jan Daněk, na místě byly nalezeny desítky kusů legálně prodávané pyrotechniky a nic nenasvědčuje tomu, že by šlo o protiprávní jednání.

„Prověřili jsme dům. Zjistili jsme, že se tam opravdu nachází nějaká podomácku vyrobená pyrotechnika, nějaké chemikálie, takže jsme tam na místě spolu s hasiči a zjišťujeme, o co se jedná," řekl Daněk kolem čtrnácté hodiny

Později však upřesnil, že policisté zajistili 30 nebo 40 kusů pyrotechniky. „Ale legálně prodávané pyrotechniky, takže zatím se to jeví, že o žádné protiprávní jednání nejde," sdělil ČTK. Nikdo tak nebyl zadržený.


Autor: red

Hasiči zabránili rozšíření plamenů na fotovoltaiku

22. února 2024 ve 14:05

Ve čtvrtek 22. února od 10:44 hodin zasahovali hasiči ze satalické a strašnické stanice v ulici K viaduktu v Praze-Kyjích u požáru na balkóně rodinného domu.

Agresivní cizinec napadal kolemjdoucí v parku u hlavního nádraží

15. února 2024 v 00:02

O velký rozruch se postaral třiačtyřicetiletý česky hovořící cizinec na konci ledna ve Vrchlického sadech. Kolem osmé hodiny ranní, na chodníku vedoucím od ulice Bolzanova směrem k vlakovému nádraží, nejprve s hořícími novinami v ruce ohrožoval mladou ženu a poté začal napadat náhodné kolemjdoucí....

V Praze 4 se auto po nehodě převrátilo na bok, pomohli hasiči

13. února 2024 v 11:18

Jednotka pražských profesionálních hasičů z krčské stanice zasahovala v pondělí 12. února  od 16:33 hodin v ulici Zálesí v Praze 4. Převrátilo se tam osobní auto po nehodě na bok.

Další články
Nahoru