Dnes Pondělí - skorojasno 26°C
Zítra Úterý - oblacno 27°C
Pondělí 22. 7. 2024
Svátek má Magdaléna
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
V kadeřnictví Klier slaví Den otců. I muži totiž milují péči o vlasy
Ilustrační foto: archiv Kier

V kadeřnictví Klier slaví Den otců. I muži totiž milují péči o vlasy

Den otců se u nás a v mnoha dalších zemích slaví 3. červnovou neděli, letos svátek připadá na 16. června. Je oslavou tatínků a otcovství a původně je americký. Založila ho Sonora Smart Doddová, která tak chtěla ocenit obětavou péči, se kterou se o ni a její sourozence její ovdovělý tatínek staral.

V Klieru nabízí spoustu perfektních služeb i pro muže a táty

Kadeřnictví Klier nabízí péči o vlasy pro celou rodinu. Na své si zde přijdou rozhodně i muži.

  • Základem péče pro pány je skvělý střih na míru. Ten vyžaduje perfektní odborné kadeřnické znalosti a praxi. Zkušení kadeřníci z Klieru střih vždy přizpůsobí konkrétnímu muži. Některým sluší střih strojkem, jiným „do ztracena“, dalším spíše společenský styl. V Klieru se postarají o všechny.

  • Péče o vousy je další pánská nezbytnost. V Klieru mužům dopřejí individuální střih a finální styling vousů. Na salónech pořídíte také špičkové produkty pro mužskou pokožku a vousy, od šampónu až po olej na vousy. Tip na domácí péči o vousy je třeba olej na vousy od STMNT.

  • Standardem je dnes i pánské barvení, v Klieru proto mají pro muže speciální pánské barvy Cover´5 od L´Oréal Professionnel. Působí jen 5 minut a postupně se vymývají, takže není nutné řešit odrosty. Šedivé vlasy se pouze „zakašírují“ a vzhled tak zůstane velmi přirozený.

  • Vše se rozhodně neobejde bez domácí péče o vlasy. Skvělý tip pro muže je řada Genesis Homme od Kérastase, jejíž produkty pánské vlasy vyživí, zpevní a posílí. Můžete si také pořídit výhodný set Genesis Homme Rutina, který obsahuje šampon, posilující sérum a vosk pro okamžité zahuštění vlasů. Set vyjde levněji, než kdybyste si jednotlivé kvýrobky kupovali zvlášť.

Den otců slaví v Klieru od 10. do 16. června

V Klieru se Den otců slaví od 10. do 16. června. V tyto dny mohou všichni skvělí tátové a muži získat k vlasovému střihu nebo barvení navíc ZDARMA relaxační, příjemnou a dlouhou masáž hlavy a vlasové pokožky. Masáž vás nejen zklidní, ale i důkladně prokrví pokožku a pomáhá tak předcházet nepříjemnému padání vlasů. V salónu stačí říct heslo TÁTA.

Kadeřnictví Klier najdete je na 33 místech České republiky a nemusíte se sem vůbec objednávat. V Klieru totiž vědí, jak je dnešní doba hektická. Salóny jsou pro vás otevřené 7 dní v týdnu. Více informací najdete na webuwww.klier.cz. Pohodlně online nakoupíte na shop.klier.cz.


Autor: TZ, red

Zdarma: Testování veřejnosti na HIV

19. července 2024 v 07:03

V úterý 23. července od 16 do 20 hodin můžete navštívit červenou mobilní ambulanci na náplavce Rašínova nábřeží v Praze 2. Rozkoš bez rizika zde provádí anonymně a do 15 minut test na HIV zdarma.

40. ročník světového finále Schwarzkopf Elite Model Look hostila Praha

23. června 2024 v 11:43

Pražská O2 arena se v sobotu 15. června 2024 stala centrem modelingového světa. Hostila totiž světové finále 40. ročníku nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look, které proběhlo v české metropoli již potřetí. Odborná porota vyhlásila vítěze Micklate Décio Macobola...

Možnosti sociálních služeb i rady odborníků nabídl Den zdraví a Veletrh sociálních služeb

20. června 2024 v 07:52

Ve středu 19. června proběhl v Praze 13 na Slunečním náměstí již 9. ročník Dne zdraví a zároveň také Veletrh sociálních služeb. Na travnaté ploše před radnicí byly k dispozici desítky stánků, které návštěvníkům nabídly pestré informace ze světa zdraví, prevence a sociálních...

Další články
Nahoru