V hotelu hořela bývalá sauna, škoda je dva miliony korun
10. května 2026 07:56
„Zasahujeme u požáru bývalé sauny v suterénu hotelu v ulici Blanická. Z budovy bylo evakuováno několik osob, které na místě kontroluje zdravotnická záchranná služba,“ uvedli hasiči.
Na místo byly vyslány tři posádky záchranářů, lékař, inspektor a speciální vůz EVA. „Máme v péči dvě osoby s obtížemi souvisejícími s nadýcháním zplodin hoření,“ sdělili na síti X záchranáři.
Zásah hasičů blokoval tramvajový provoz. Linky 10, 11 a 16 byly v jednom směru odkloněné na Floru.

Přidejte si nás na domovskou