Dnes Úterý - oblacno 10°C
Zítra Středa - obcasny-dest 10°C
Úterý 23. 4. 2024
Svátek má Vojtěch
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
V hotelu házel tyčemi a dával hlavičky. Něco jsem si vzal, přiznal host
Muž skončil v poutech. Zdroj foto: Městská policie hl. m. Prahy

V hotelu házel tyčemi a dával hlavičky. Něco jsem si vzal, přiznal host

Muž pod vlivem drog neoprávněně vnikl v pátek 17. března do hotelu ve Stroupežnického ulici v Praze 5. Na strážníky zaútočil kovovými tyčemi. Ti proti němu použili slzák a pouta. O případu informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Na tísňovou linku strážníků zavolala ve dvě ráno recepční hotelu na Praze 5 a požádala o pomoc s nezvaným návštěvníkem. Mělo se jednat o cizince pravděpodobně pod vlivem drog.

Hlídce strážníků pak řekla, že posledním místem, kde ho viděli, byla zahrada ve vnitrobloku. V zahradě hlídka ale nikoho nenašla. V okně v pátém patře zahlédla muže, který bouchal hlavou do okenního skla.

„V činnosti pokračoval i ve chvíli, kdy na místo dorazil strážník. Jakmile zaznamenal jeho přítomnost, začal po něm házet kovovými tyčemi. Strážník použil slzotvorný prostředek a následně ještě pouta,“ popsala zákrok Seifertová.

Při kontrole, zda není devětatřicetiletý cizinec ozbrojen, byla u něj nalezena tuba se sušinou a v pouzdře na kontaktní čočky také neznámá bílá krystalická látka. Muž zjevně pod vlivem drog strážníkům řekl, že byl na nějaké party, kde si „něco vzal“.

„Škodu, kterou hotelu cizinec způsobil, nebylo možné na místě vyčíslit, proto hlídka přivolala státní policii a záchranku,“ dodala Seifertová.


Autor: Karel Netolický

V ubytovně byl pobodán muž

20. dubna 2024 v 18:41

V noci na sobotu byl pobodán po konfliktu na ubytovně v dolních Chabrech třicetiletý cizinec, kterého převezli záchranáři do nemocnice.

Při napadení v autoservisu v Řepích zemřel muž

19. dubna 2024 v 08:08

Pražští policisté ve čtvrtek odpoledne zasahovali u případu napadení v autoservisu v Řepích. Zemřel tam muž, dalšího policie zadržela.

Mladík měl halucinace, podle kamaráda užil LSD

9. dubna 2024 ve 14:46

Službu bez opilých nebo zdrogovaných lidí by strážníci sloužící v centru hlavního města hledali v paměti dlouho. Tentokrát šlo o 23letého mladíka po požití LSD.

Záměnu pacientek na Bulovce vyšetřuje policie jako ublížení na zdraví

29. března 2024 v 19:07

Záměnu pacientek ve Fakultní nemocnici Bulovka (FNB), kvůli které jedna z nich potratila, kriminalisté vyšetřují pro podezření z ublížení na zdraví z nedbalosti. Na sociální síti X to v pátek uvedla policie. Oznámila také, že ji dnes kontaktoval právní zástupce jedné z pacientek. Zdravotníci...

Další články
Nahoru