Dnes Čtvrtek - zatazeno 20°C
Zítra Pátek - bourky 21°C
Čtvrtek 30. 5. 2024
Svátek má Ferdinand
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Zpravodajství

V Horních Počernicích vykolejil vagon

Dnes po půlnoci vykolejil ve stanici Praha – Horní Počernice vagon nákladního vlaku. Nikdo se nezranil. Je zastaven provoz směrem na pražské hlavní i Masarykovo nádraží. Kdy se doprava obnoví, není zatím podle Českých drah jasné, Správa železnic (SŽ) zprovoznění očekává během dopoledne, řekl ČTK její mluvčí Dušan Gavenda. „Prozatím probíhá vyšetřování Drážní inspekcí. Po stažení vlaku bude provoz obnoven,“ uvedla SŽ na Twitteru. Cestující mohou využít MHD a také náhradní autobusy ke stanici metra Černý Most.

 

 

 


Autor: puc

Konal se již desátý ročník mezinárodního sympozia

Včera v 07:55

V uplynulém týdnu se ve dnech 23. a 24. května již podesáté setkali odborníci z celého světa k diskusi nad tématy udržitelného konceptu dopravy, kvality života a dalších oblastí spojených s chytrými městy. Konalo se sympozium Smart Cities Symposium Prague 2024 (SCSP).

Dotační program Prahy 15 pro sociální oblast

Včera v 07:07

Praha 15 vyhlásila dotační program pod názvem „MČ Praha 15 pro sociální oblast 2024“. Dotace se vztahuje na pomoc dětem a mládeži, pomoc seniorům, pomoc osobám se zdravotním postižením a ostatní služby a činnosti v oblasti sociální prevence.

Další články
Nahoru