Dnes Sobota - jasno 9°C
Zítra Neděle - jasno 9°C
Sobota 3. 6. 2023
Svátek má Tamara
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
V Holešovicích je nová pobočka Mercuria Laser Game
Aréna Oceán v holešovické pobočce. Foto: mercurialaser.cz

V Holešovicích je nová pobočka Mercuria Laser Game

V holešovické budově Lighthouse v Praze 7 vyrostla nová pobočka Mercuria Laser Game. Je o dost větší, než byla herna v nedaleké Argentinské ulici, kde fungovala do letošního jara osm let.

arkadove-automaty Nová pobočka se velikostně podobá té Braníku, ale kromě originálního designu arén se návštěvníci mohou těšit i na spousty dalších vychytávek jako jsou dvě propojitelné arény – Golem (pro 22 hráčů) a Oceán (pro 14 hráčů) s pohyblivými překážkami, ochozy pro fanoušky s výhledem do arén, bar pro 180 lidí nebo na simulátor virtuální reality, air hockey, basketbal, boxer a další arkádové automaty.

„Zkrátka, u nás se rozhodně nudit nebudete a vzhledem k velikosti prostor jsme ideálním místem pro pořádání narozeninových oslav, teambuildingů a různých večírků,“ zvou k návštěvě provozovatelé.

Mercuria Laser Game je v Česku už na čtyřech místech. V Liberci a třikrát v Praze: v prodejně Hamleys v ulici Na Příkopě v Praze 1, v Jankovcově ulici v Holešovicích a v Praze 4 v Údolní ulici v areálu bývalého branického pivovaru.

Hledáte prostory pro večírek?

Hledáte místo, kde skvěle stmelíte kolektiv, vyřídíte si účty a poté si spolu sednete k jednomu stolu? Pak je podle provozovatelů Mercuria Laser Game jasnou volbou.

S pořádáním teambuildingů máme bohaté zkušenosti a rádi zapůjčíme veškerou prezentační techniku včetně audio soupravy pro kapelu nebo DJ, sdělují.

Více informací je zde: https://mercurialaser.cz/


Autor: red

Praha 13: Den dětí s hasiči ve Stodůlkách

Včera ve 22:01

V neděli 4. června mohou děti oslavit Den dětí s SDH Stodůlky. Začíná se ve 14 hodin.

Den s Policií ČR Praha

Včera v 15:47

V sobotu 10. června proběhne na Letenské pláni již třináctý ročník Dne s Policií České republiky. Návštěvníci se mohou od 10 do 16 hodin těšit na množství vystavené policejní techniky a ukázky činností policistů.

Sobota: Na Kulaťák na trhy

Včera v 15:39

Sobotní trhy na Kulaťáku se konají od 8 do 14 hodin. Kromě tradiční nabídky se můžete těšit i na osvěžující ledové nápoje od The Tea Republic, Česko.  

PVK: Přehled plánovaných výluk vody na 23. týden

Včera ve 12:20

Pražské vodovody a kanalizace zveřejnily plánované výluky v dodávkách pitné vody příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Den dětí v Praze 10

Včera v 08:08

Divadélko, zábavné dílny, workshopy, provazochodectví, žonglování nebo chůdy. V sobotu 3. června bude Park Malinová – Chrpová patřit dětem.

Historická procházka Prahou 6

1. června 2023 ve 13:34

Procházka do minulosti, věnovanou zajímavým místům v Břevnově spojeným s koncerty a dalšími aktivitami československé undergroundové komunity a speciálně skupiny The Plastic People of the Universe se koná v úterý 6. června. Průvodcem bude pamětník i dokumentátor těchto událostí, badatel František...

Děti oslaví svátek v indiánské osadě

1. června 2023 v 07:07

V sobotu 3. června se zahrada H55 se promění v indiánskou osadu a děti se zábavnou formou dozví něco o životě indiánů. Odpoledne plné zábavy a poznání začne ve 13 hodin.

Sportujte s Desítkou. Den jógy v Malešickém parku

31. května 2023 v 17:40

V sobotu 10. června se bude v Malešickém parku cvičit jóga. Den jógy začne ve 14 hodin, potrvá do 18 hodin.

Praha 15 pro děti: Šlapanda před Švehlovou sokolovnou

31. května 2023 v 16:42

Dětský den se v Praze 15 koná 1. června. Závodit budou děti na odstrkovadlech, koloběžkách, tříkolkách a kolech se koná od 17 hodin.

PVK: Nová desková hra ukáže výrobu, distribuci a úpravu pitné vody

31. května 2023 ve 12:48

Pražské vodovody a kanalizace v rámci inovačního maratonu Nakopni Prahu 2023 vyhlásily extra výzvu: Zdravá a čistá voda pro Prahu.

Deset kapitol z historie Viktorie Žižkov ukáže výstava

31. května 2023 v 11:30

Deset výstavních ploch, deset kapitol z historie Viktorie Žižkov nabízí výstava „Cesta do hlubin fotbalový duše“, na náměstí Radost v Praze 3.

Včely zblízka poznáte v botanické zahradě v Troji

31. května 2023 v 10:52

Botanická zahrada hl. m. Prahy zahajuje panelovou výstavu, která návštěvníkům ukáže včelu medonosnou tak, jak ji neznají. Fotografie, které vznikly využitím mikrofotografické techniky skenovací elektronové mikroskopie, představí pomocí až 4000násobně zvětšených fotografií detaily ze života tohoto...

Další články
Nahoru