Dnes Čtvrtek - jasno 1°C
Zítra Pátek - skorojasno 3°C
Čtvrtek 9. 2. 2023
Svátek má Apolena
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
V Holešovicích je nová pobočka Mercuria Laser Game
Aréna Oceán v holešovické pobočce. Foto: mercurialaser.cz

V Holešovicích je nová pobočka Mercuria Laser Game

V holešovické budově Lighthouse v Praze 7 vyrostla nová pobočka Mercuria Laser Game. Je o dost větší, než byla herna v nedaleké Argentinské ulici, kde fungovala do letošního jara osm let.

arkadove-automaty Nová pobočka se velikostně podobá té Braníku, ale kromě originálního designu arén se návštěvníci mohou těšit i na spousty dalších vychytávek jako jsou dvě propojitelné arény – Golem (pro 22 hráčů) a Oceán (pro 14 hráčů) s pohyblivými překážkami, ochozy pro fanoušky s výhledem do arén, bar pro 180 lidí nebo na simulátor virtuální reality, air hockey, basketbal, boxer a další arkádové automaty.

„Zkrátka, u nás se rozhodně nudit nebudete a vzhledem k velikosti prostor jsme ideálním místem pro pořádání narozeninových oslav, teambuildingů a různých večírků,“ zvou k návštěvě provozovatelé.

Mercuria Laser Game je v Česku už na čtyřech místech. V Liberci a třikrát v Praze: v prodejně Hamleys v ulici Na Příkopě v Praze 1, v Jankovcově ulici v Holešovicích a v Praze 4 v Údolní ulici v areálu bývalého branického pivovaru.

Hledáte prostory pro večírek?

Hledáte místo, kde skvěle stmelíte kolektiv, vyřídíte si účty a poté si spolu sednete k jednomu stolu? Pak je podle provozovatelů Mercuria Laser Game jasnou volbou.

S pořádáním teambuildingů máme bohaté zkušenosti a rádi zapůjčíme veškerou prezentační techniku včetně audio soupravy pro kapelu nebo DJ, sdělují.

Více informací je zde: https://mercurialaser.cz/


Autor: red

Radnice znají výsledky ankety zaměřené na využívání lesů a lesoparků

Včera ve 21:39

Anketu Jak využíváte lesy a lesoparky na jihu Prahy 4 a v Praze 12 připravila Praha 4 ve spolupráci s Prahou 12 a Katedrou zahradní a krajinné architektury České zemědělské univerzity. Zaměřila se na stav a využívání přírodně-rekreačních lokalit v oblasti Braníka, Hodkoviček, Lhotky, Kamýka a...

Praha 14: Pro kočičku na Plechárnu, koná se výstava

Včera v 18:14

Již po osmé proběhne 12. února v Kulturním centru Plechárna na sídlišti Černý most sraz desítky kočičích bezdomovců z mnoha spolků a zařízení zabývajících se jejich záchranou.

Zimní hry Prahy 9

Včera v 07:51

Zimní hry v Praze 9 pokračují. Týden plný sportovních dovedností na ledě nabídl střelbu na branku, curling a další soutěže, a dnes bude ledová plocha patřit školičce bruslení pro nejmenší. Před tím se ale můžete těšit na krasobruslařské vystoupení.

Praha 9: Diskotéka pro děti

Včera v 07:49

Rodiče mohou začít připravovat masky pro svoje ratolesti, v sobotu 25. února se od 15 hodin koná maškarní diskotéka pro děti.

Struny dětem zvou na Báru Polákovou, Floexe, Petru Ernyei nebo Jiřího Vodičku

Včera v 07:19

Rodinný festival Struny dětem opět poslední březnový víkend 24. až 26. března zamíří do divadla Minor a na Novoměstskou radnici, které rozehraje hudbou nejrůznějších žánrů, divadlem i tancem. 

Pro kočičku do KC Zahrada

7. února 2023 ve 14:42

V KC Zahrada v Praze 11 v Malenické ulici najdete v sobotu 25. února kočičky k adopci.

Týden mozku 2023

7. února 2023 ve 12:26

Dvacátý čtvrtý ročník festivalu Týden mozku proběhne v budově Akademie věd ČR na Národní třídě 13. března. Část hlavního programu bude dostupná také online.

Poslechněte si Příběhy našich sousedů z Prahy 2

7. února 2023 v 11:23

Slavnostní prezentace projektu, který dětem přibližuje vzpomínky deseti proslulých i méně známých pamětníků z Prahy 2, jejichž životy významně ovlivnily dějinné události 20. století, se bude konat 3. dubna na Novoměstské radnici. Vzpomínky pamětníků z Prahy 2 ožijí díky audio reportážím a animaci...

Projekt Trenéři do škol v základních školách Prahy 2 pokračuje

6. února 2023 ve 14:36

Praha 2 bude pokračovat v zapojování profesionálních trenérů do hodin tělocviku. Projekt, který radnice pilotně spustila v minulém školním roce a který finančně podporuje, tak bude fungovat i nadále.

Hasiči zvou na taneční zábavu

6. února 2023 v 11:20

Taneční zábava v pátek 24. února v klubu Varta.

Den plný Pokémonů na radnici

6. února 2023 v 07:52

Pro sběratele, hráče nebo fanoušky Pokémonů je připravena v sobotu 11. února akce na radnici – Den Pokémon!

O princezně, Luciášovi a makových buchtách

4. února 2023 v 07:50

Nedělní pohádkové odpoledne v KD Kyje v Praze 14.

Další články
Nahoru