Dnes Úterý - zatazeno 9°C
Zítra Středa - oblacno 10°C
Úterý 23. 4. 2024
Svátek má Vojtěch
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
V Holešovicích je nová pobočka Mercuria Laser Game
Aréna Oceán v holešovické pobočce. Foto: mercurialaser.cz

V Holešovicích je nová pobočka Mercuria Laser Game

V holešovické budově Lighthouse v Praze 7 vyrostla nová pobočka Mercuria Laser Game. Je o dost větší, než byla herna v nedaleké Argentinské ulici, kde fungovala do letošního jara osm let.

arkadove-automaty Nová pobočka se velikostně podobá té Braníku, ale kromě originálního designu arén se návštěvníci mohou těšit i na spousty dalších vychytávek jako jsou dvě propojitelné arény – Golem (pro 22 hráčů) a Oceán (pro 14 hráčů) s pohyblivými překážkami, ochozy pro fanoušky s výhledem do arén, bar pro 180 lidí nebo na simulátor virtuální reality, air hockey, basketbal, boxer a další arkádové automaty.

„Zkrátka, u nás se rozhodně nudit nebudete a vzhledem k velikosti prostor jsme ideálním místem pro pořádání narozeninových oslav, teambuildingů a různých večírků,“ zvou k návštěvě provozovatelé.

Mercuria Laser Game je v Česku už na čtyřech místech. V Liberci a třikrát v Praze: v prodejně Hamleys v ulici Na Příkopě v Praze 1, v Jankovcově ulici v Holešovicích a v Praze 4 v Údolní ulici v areálu bývalého branického pivovaru.

Hledáte prostory pro večírek?

Hledáte místo, kde skvěle stmelíte kolektiv, vyřídíte si účty a poté si spolu sednete k jednomu stolu? Pak je podle provozovatelů Mercuria Laser Game jasnou volbou.

S pořádáním teambuildingů máme bohaté zkušenosti a rádi zapůjčíme veškerou prezentační techniku včetně audio soupravy pro kapelu nebo DJ, sdělují.

Více informací je zde: https://mercurialaser.cz/


Autor: red

Jarní Karlínský street food festival

Dnes ve 13:53

Jarní Karlínský street food festival se uskuteční v neděli 28. dubna na Karlínském náměstí. Těšit se můžete na více než 50 stánků s nabídkou té nejlepší moderní gastronomie. Ke skvělému jídlu a pití patří i parádní živá muzika a DJská vystoupení.

Dětský den na Patnáctce na hřišti v Chudenické

Dnes v 08:52

Praha 15 zve na Dětský den na Patnáctce ve čtvrtek 30. května od 16 hodin.

Návrhy designérů na Viadukt Karlín najdete na výstavě

Dnes v 08:39

Výstava všech návrhů nové identity Viaduktu Karlín nabídne všech 78 návrhů od designérů a designérek.

Street food + Amerika na Smíchovské náplavce

Dnes v 08:26

Projíst se Amerikou křížem krážem můžete 27. dubna na Smíchovské náplavce. Cesta povede od šťavnatých burgerů, hot dogu či corndogu, trhaného vepřového, přes mac´n´cheese, mexické tacos, empanadas, argentinské steaky až po pikantní kuřecí křídla.

Dny dobrovolnictví 2024

Dnes v 07:10

Česká republika se chystá na událost, která na konci dubna propojí dvanáct krajů, stovky organizací a tisíce lidí ve prospěch společného dobra. Součástí bude i Praha 4, která dobrovolnictví dlouhodobě podporuje. Dny dobrovolnictví proběhnou ve dnech 25. – 28. dubna a jejich součástí bude...

Evakuace na kole a retro peleton

Dnes v 07:03

Praha 13 zve na 18. ročník akce Evakuace na kole. Akce je určena pro širokou veřejnost. Každý účastník dostane mapu s vyznačenou trasou. Trať vede převážně rovinatým terénem.

Pietní akty připomenou válečné běsnění

Včera v 18:58

Praha 4 jako každoročně připravila několik akcí, které vzpomenou na válečné události. Pietní akt obětem 2. světové války proběhne ve čtvrtek 2. května od 10:30 hodin na Spořilově, pietní akt u pomníku zpravodajské brigády na Jezerce téhož dne od 14 hodin.

Lásky čas na Čecháči

Včera v 08:18

Ve středu 1. května rozkvete náměstí Svatopluka Čecha oslavami svátku všech zamilovaných a jara. Vezměte své polovičky, děti, přátele a piknikové deky a vyrazte v honbě za rozkvetlým stromem do Vršovic.

Rybářské závody v Třebonicích 2024

Včera v 07:50

Rybářský spolek SDH Třebonice a Praha 13 zvou v sobotu 27. dubna na tradiční rybářské závody.

We love bubliny v Praze 6

Včera v 06:20

Festival šumivých vín u Písecké brány na Praze 6 se koná od 3. do 5. května.

Poznávejte krásy Prahy 10 na kole

21. dubna 2024 v 16:26

Cyklojízdy Prahy 10 s průvodcem jsou skvělou příležitostí k setkání s dalšími cyklisty a k aktivnímu strávení volného času.

Prosecco piknik & Itálie v parku Sacré Coeur

21. dubna 2024 ve 13:27

Chutě Itálie v parku Sacré Coeur v Praze 5 v pátek 3. a v sobotu 4. května.

Další články
Nahoru