Dnes Pondělí - oblacno 9°C
Zítra Úterý - obcasny-dest 8°C
Pondělí 11. 12. 2023
Svátek má Dana
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Doprava

V Dobřejovické ulici jsou opraveny chodníky

Praha 4 pokračuje ve zkvalitňování a opravách chodníků, které jsou ve špatném stavu. Nově je dokončena Dobřejovická ulice na Lhotce.

„Stav těchto chodníků už byl opravdu nevyhovující, navíc se blíží zima a hrozilo, že si tady někdo ublíží, takže je skvělé, že se nám podařilo opravu stihnout,“ uvedl radní pro dopravu Jaroslav Míth (ODS) a dodal:.„Věřím, že právě nové asfaltové povrchy budou snazší i na údržbu a občané si tak nový chodník opravdu užijí.“

Původní povrch už byl rozlámaný a byly na něm nebezpečné zlomy, které komplikovaly jak chůzi, tak třeba i jízdu s kočárkem nebo na invalidním vozíku. Při kompletní rekonstrukci byly zlomy na cestě vyrovnány a nové hladké asfaltové povrchy byly doplněny i o viditelné obrubníky.


Autor: Cen

Skončila další etapa obnovy Střediska údržby Praha Jih

Včera v 11:14

Před změnou jízdních řádů byla v uplynulých dnech dokončena a do užívání předána další etapa obnovy areálu Střediska údržby Praha Jih. Cílem je zajistit další rozvoj a dlouhodobě spolehlivý provoz celého areálu, ve kterém se provádí údržba regionálních i dálkových vlaků. ...

Parkování v Nových Butovicích

6. prosince 2023 ve 21:45

V parkovacím domě nedaleko stanice metra Nové Butovice v Praze 13 byl v létě otevřen nový parkovací dům a nabízí 380 parkovacích míst. Za padesát korun na den zde může zaparkovat kdokoliv a kdykoliv.

Za okny metra spustila společnost EUDI komerční provoz LMS technologie

2. prosince 2023 v 19:51

Cestující na trase A mezi stanicemi Bořislavka a Dejvická mohou od 1. prosince spatřit za okny jedoucí soupravy metra vánoční reklamní spoty společností Pilsner Urquell a ČSOB. Začal ostrý provoz multimediálního led systému společnosti European Digital Industries a.s. (EUDI).

Další články
Nahoru