Dnes Pátek - prehanky-dest 28°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 25°C
Pátek 12. 7. 2024
Svátek má Bořek
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
V Divoké Šárce spadl ze skály muž
Transport zraněného nešťastníka do sanitky. Foto: HZS Praha

V Divoké Šárce spadl ze skály muž

Dnes odpoledne spadl muž ze skály v Divoké Šárce. Přežil, ale utrpěl mnohočetná poranění. Do sanitky ho museli v těžkém terénu přepravit hasiči.

„Zasahujeme v Divoké Šárce u pádu osoby ze skály. Osoba je v nepřístupném terénu v péči záchranné služby. Naši lezci připravují transport do sanitního vozu,“ uvedli hasiči na twitteru.

Třicetiletý muž údajně utrpěl hlavně zranění nohou. Záchranáři si zraněného převzali do péče před patnáctou hodinou.

Povolán byl i vrtulník letecké záchranné služby, nakonec ale nebyl potřeba. Při transportu do nemocnice sanitkou byl zraněný při vědomí.


Autor: red

Praha 9: Vyplnění dotazníku do 15. července

Dnes v 16:08

Až do pondělí 15. července zve Praha 9 k elektronickému vyplnění dotazníku, jehož cílem je poskytnout prostor k vyjádření představ obyvatel městské části o rozvoji vstupního prostranství do parku Zahrádky po obou stranách ulice Ivana Hlinky.

Praha 4 hledá členy do volebních komisí při volbách do Senátu

Dnes v 10:33

Radnice se rozhodla výrazně navýšit odměnu pro členy OVK. Za první kolo bude přidáno 500, v případě druhého kola pak dalších 1500 korun.

Skončilo pátrání po dívce, která utekla z bohnické nemocnice

Dnes v 10:28

Pražští policisté ve čtvrtek odpoledne odvolali pátrání po třináctileté dívce, která dopoledne utekla z Psychiatrické nemocnice v Bohnicích. Podařilo se ji nalézt, je v pořádku. Informovala o tom policejní mluvčí Kristýna Soukupová. V nemocnici byla dívka hospitalizována z důvodu jejího...

V Rokytce se našlo mužské tělo

Dnes v 10:09

V říčce Rokytce na území Vysočanech se poblíž Mlékárenské ulice ve čtvrtek večer našlo tělo zhruba šedesátiletého muže. Tělo bylo již v pokročilém stadiu rozkladu, policisté se snaží zjistit okolnosti úmrtí.

Další články
Nahoru