Dnes Úterý - prehanky-dest 18°C
Zítra Středa - obcasny-dest 21°C
Úterý 6. 6. 2023
Svátek má Norbert
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
V Divoké Šárce spadl ze skály muž
Transport zraněného nešťastníka do sanitky. Foto: HZS Praha

V Divoké Šárce spadl ze skály muž

Dnes odpoledne spadl muž ze skály v Divoké Šárce. Přežil, ale utrpěl mnohočetná poranění. Do sanitky ho museli v těžkém terénu přepravit hasiči.

„Zasahujeme v Divoké Šárce u pádu osoby ze skály. Osoba je v nepřístupném terénu v péči záchranné služby. Naši lezci připravují transport do sanitního vozu,“ uvedli hasiči na twitteru.

Třicetiletý muž údajně utrpěl hlavně zranění nohou. Záchranáři si zraněného převzali do péče před patnáctou hodinou.

Povolán byl i vrtulník letecké záchranné služby, nakonec ale nebyl potřeba. Při transportu do nemocnice sanitkou byl zraněný při vědomí.


Autor: red

Náměstek Hlaváček a starostové řešili bytovou situaci v Praze

Včera ve 23:05

Ve středu 31. května se uskutečnilo setkání Petra Hlaváčka (STAN), náměstka primátora pro oblast strategického a územního rozvoje, se starosty pražských městských částí a jejich představiteli zodpovědnými za územní rozvoj. Tématem setkání bylo společné řešení bytové situace v hlavním...

V Praze 11 bude jednat Komise pro seniory

Včera v 11:47

Jednání komise seniorů je veřejné a bude se konat ve úterý 6. června od 16 hodin v zasedací místnosti v budově Úřadu MČ Praha 11, Vidimova 1324–1325.

Od azbestové zátěže byl definitivně vyčištěn areál bývalého hotelu InterContinental

4. června 2023 v 15:24

Objekt č. p. 44 areálu bývalého hotelu InterContinental byl v průběhu čtvrtka a pátku 1. a 2. června, za celé řady preventivních opatření nad rámec zákonných požadavků, zbaven azbestové zátěže, jež byla v 70. letech v době vzniku stavby běžná. Tím je prostředí, které prochází celkovou...

Další články
Nahoru