dnes
Sobota - obcasny-dest
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Pražská kultura

V Divadle Bez zábradlí zahájili sezónu. Chystají novinky ověnčené cenami

Primabalerína Daria Klimentová, malíř Jan Kunovský a Hana Heřmánková zahájili osmnáctou divadelní sezónu Divadla Bez zábradlí. Odstartovali ji netradičně, a to výstavou fotografií světoznámé tanečnice a obrazů plné tanečních motivů Jana Kunovského.

Večer pak diváci mohli vidět úspěšnou komedii „2× Woody Allen“ s Danou Morávkovou, Janou Švandovou, Evou Josefíkovou, Karlem Heřmánkem, Josefem Cardou, Petrem Pospíchalem a Zdeňkem Žákem.

Novou sezónu Divadla Bez zábradlí obohatí hra ART Yasmini Rezi v režii Karla Heřmánka, kterou už v tuto chvíli Karel Heřmánek, Josef Carda a Zdeněk Žák zkoušejí.

Na podzim budou moci diváci vidět i koncerty Karla Plíhala, Chantal Poullain a jazzového tria Štěpána Markoviče, výstavu koláží Elen Michajlovové a obrazů Radu Tesara.

Pro nejmenší je v září připraven muzikál Princové jsou na draka.

Na divadelní prkna se vrací i legendární hra Jakub a jeho pán s Jiřím Bartoškou a Karlem Heřmánkem v hlavních rolích. Jakub a jeho pán je první divadelní inscenací, do které se Jiří Bartoška po přestávce vrací, a to 7. září.


České fetiše pomohou pražským bezdomovcům

1. listopadu 2017 v 16:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Lidé bez domova, kteří prodávají časopis Nový prostor, letos na Vánoce nabídnou svým čtenářům a příznivcům krom časopisu i knihu. Půjde o druhý výběr fejetonů Jana Sterna nazvaný Česko je hezko. Prodejci Nového Prostoru začnou knihu prodávat 1. listopadu. Jsou jejím výhradním distributorem, jinde...

Další články
Nahoru