dnes
Čtvrtek - skorojasno
10°C
zítra
Pátek - zatazeno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
9°C
Pražská kultura

V Divadle Bez zábradlí začíná zářijové vinobraní

Počínaje úterkem patnáctého září dostanou všichni návštěvníci vybraných divadelních představení v Divadle Bez zábradlí ke vstupence sklenku skvělého vína. Po skončení hry si tak budou moci v tamní restauraci vychutnat něco málo slunce z Moravy a zahájit novou divadelní sezónu.

„Rozhodli jsme se, že od patnáctého září uděláme našim divákům radost. Nejen, že začíná nová divadelní sezóna, ale je tady také sezóna burčáku a nových vín, tak proč by se měli lidé trmácet po „slavné“ D1 na Moravu, když jim můžeme přivézt trochu Moravy do divadla,“ směje se manažerka Divadla Bez zábradlí Hana Heřmánková a dodává, že sklenku moravského vína si budou moci diváci vychutnat až do pětadvacátého září.

„Naše malé vinobraní vyvrcholí pětadvacátého září hrou Další roky ve stejnou dobu se Zdeňkem Žákem a Veronikou Freimanovou v hlavních rolích a Veroničinými kulatými narozeninami. Jednadvacátého září s námi můžete oslavit 150. reprízu skvělé komedie Sunny boys s Karlem Heřmánkem, Zdeňkem Žákem a Martinem Kubačákem.“

Sklenku moravského vína získají diváci Divadla Bez zábradlí ke konkrétním představením. „Jaké to jsou, se dovíte na stránkách Divadla Bez zábradlí. Tam je výpis všech titulů, které se v rámci našeho malého vinobraní budou hrát,“ dodává mluvčí Divadla Bez zábradlí Zlata Jílková.

 

 


Další články
Nahoru