dnes
Středa - polojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - polojasno
12°C
Pražská kultura

V Divadle Bez zábradlí chystají pro Freimanovou oslavu

Jedna z vynikajících českých hereček, Veronika Freimanová, oslaví koncem září životní jubileum. Dáma, která jakoby nestárla, si na svůj životní účet připíše číslovku začínající šestkou. V Divadle Bez zábradlí, kde už desítky let hraje, pro ni připravují narozeninovou oslavu.

Veroniku Freimanovou můžete v Divadle Bez zábradlí vidět v představeních Kvartet, Jakub a jeho pán, Kdes to byla v noci, Blbec k večeři nebo Každý rok ve stejnou dobu, kde už sedmnáct let excelují společně se Zdeňkem Žákem. Své narozeniny oslaví i na jevišti Divadla Bez zábradlí.

„Pro Veroniku chystáme překvapení a už teď se všichni těšíme na představení Další roky ve stejnou dobu, které bude hrát  den po svých narozeninách. Diváci se tak můžou těšit nejen na skvělou hru, ale také na to, co se bude dít po ní,“ směje se manažerka Divadla Bez zábradlí Hana Heřmánková. Hrou Další roky ve stejnou dobu bude také zakončeno zářijové Vinobraní v Divadle Bez zábradlí, při kterém každý návštěvník představení dostane sklenku moravského vína.


Další články
Nahoru