Dnes Středa - zatazeno 10°C
Zítra Čtvrtek - prehanky-dest 11°C
Středa 24. 4. 2024
Svátek má Jiří
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
V Dejvicích srazila tramvaj dítě, se zraněními skončilo v nemocnici
Chlapec skončil v péči záchranářů. Ilustrační foto: archiv

V Dejvicích srazila tramvaj dítě, se zraněními skončilo v nemocnici

V Dejvicích nedaleko Vítězného náměstí v neděli po poledni srazila tramvaj zhruba desetiletého chlapce. Po nehodě zůstal při vědomí a byl odvezen se zraněními do nemocnice.    

„Společně se záchranáři a policisty zasahujeme u střetu tramvaje s chodcem v ulici Jugoslávských partyzánů,“ napsali na síť X pražští hasiči. 

Záchranáři sdělili, že dítě utrpělo poranění hlavy, hrudníku a paže. „Pacient je v tuto chvíli při vědomí, byly mu zajištěny životní funkce a podána odpovídající analgosedace. Po předešlém avízu je v těchto chvílích transportován do traumacentra,“ napsali na síť X. 

Podle informací dopravního podniku byl omezen provoz tramvají linek číslo 8 a 18 mezi stanice Vítězné náměstí a Lotyšská od 12:39 do 13:04. 

 


Autor: red

Byla vyhlášena studentská literární soutěž v angličtině k výročí Listopadu

Včera v 18:02

Studenti středních a vysokých škol v Česku a na Slovensku se mohou zúčastnit nové literární soutěže. V eseji, reportáži nebo povídce na téma spojené s odkazem Sametové revoluce, od níž letos uplyne 35 let, mohou své práce v angličtině posílat do 30. června. Výsledky plánuje Anglo-americká vysoká...

Škola a školka hledají školníka

21. dubna 2024 v 10:05

ZŠ a MŠ Praha 4, Sdružení 1080 přijme do svého kolektivu od 1. srpna na hlavní pracovní poměr školníka. Jeho úkoly budou zahrnovat běžné údržbářské a provozní práce ve škole a na školním pozemku.

Praha 14 uspořádala deváté setkání koordinátorů environmentální výchovy

21. dubna 2024 v 10:03

Praha 14 byla letos již podeváté hostitelem setkání koordinátorů environmentální výchovy v pražských mateřských, základních a středních školách. Na organizaci dubnové akce se vedle městské části i tentokrát podílely dvě stálice: „Ekoškola“ ZŠ Generála Janouška, vedená ředitelkou Jaroslavou...

Další články
Nahoru