dnes
Čtvrtek - jasno
1°C
zítra
Pátek - jasno
1°C
pozítří
Sobota - skorojasno
-1°C
V Čimicích zapadly hasičské cisterny. Tank je nedokázal vytáhnout, zastoupil ho zemědělec s traktorem
Na místo míří speciální vyprošťovací tank ZÚ Hlučín. Foto: twitter.com/HasiciPraha

V Čimicích zapadly hasičské cisterny. Tank je nedokázal vytáhnout, zastoupil ho zemědělec s traktorem

Rozbahněná polní cesta v Čimicích dnes ráno uvěznila tři hasičské cisterny, které se vracely od požáru chaty. Vyprostit je měl tank Správy železniční dopravní cesty, ale na místě se porouchal. Zastoupit ho tak musel místní zemědělec s traktorem, který cisterny vytáhl. 

Dnes po půlnoci hořela chata v ulici K mlýnu. Zasahovali hasiči z holešovické, strašnické a petřínské stanice v dýchací technice. Hořelo na ploše 4×5 metrů, z objektu byla vynesena propan-butanová lahev, kterou hasiči museli ochlazovat. Zachráněn byl i pes.

Cestou od zásahu došlo k uvíznutí tří hasičských cisteren. Všechny vyprostil místní zemědělec traktorem. Porouchaný drážní tank vytáhl z pole další vyprošťovací tank, který na místo hasiči dopravili ze Zbiroha. 


innogy: Pozor na falešné plynaře. Častým terčem jsou především senioři

8. února 2018 ve 14:41

V průběhu ledna letošního roku byli na několika místech v České republice zaznamenáni podvodníci, kteří se vydávají za pracovníky innogy. Zaměřují se zejména na starší občany a pod záminkou kontroly plynoměru či plynového kotle se snaží dostat do bytu. Ve spolupráci s Policií České republiky bylo...

Další články
Nahoru