dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
V Čimicích startují u střediska Draháň farmářské trhy
Čimické středisko Draháň. Foto: ŠJů / Wikimedia Commons

V Čimicích startují u střediska Draháň farmářské trhy

V prostranství u nákupního střediska Draháň v Čimicích se zítra od 8 do 14 hodin uskuteční poprvé farmářské trhy. Každou červnovou sobotu zde budou prodávat farmáři, chovatelé, pěstitelé a další prodejci a řemeslníci.

Program jednotlivých sobot se bude obměňovat, i když někteří prodejci již nyní přislíbili účast stálou. Lidé se mohou těšit na maso a uzeniny od pana Novotného, mléčné výrobky z farmy BioVavřinec, zeleninu od pěstitele Černého z Polabské nížiny, jahody z Kouřimi, med od paní Krejčové a další.

Trh bude doplněn i o jiné produkty, jako například keramické šperky od paní Krámské ze Sedlčan či květiny od Lucie Cibochové. Své místo zde mají i prodejci s občerstvením a nápoji. Připraven bude také program pro děti.

Pořadatel čimických trhů je společnost Squash Sport, která sídlí v nákupním středisku Draháň již dvacet let.

 

 


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru