dnes
Čtvrtek - zatazeno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
4°C
pozítří
Sobota - jasno
3°C
V Chuchli se uskuteční Pražský pohár v běhu na lyžích
Pražský pohár se uskuteční ve středu 4. února. Foto: SportGroup.cz

V Chuchli se uskuteční Pražský pohár v běhu na lyžích

Zima se přece jen hlásí o slovo, a i když to zrovna v Praze na závěje nevypadá, Pražský pohár v běhu na lyžích se uskuteční. Ve Skiparku ve Velké Chuchli už příští středu 4. února. Nebudou chybět olympijská vítězka Kateřina Neumannová a mistr světa Martin Koukal.

„I když bude ošklivě, náš okruh vydrží a zůstane. Už měsíc máme metrovou vrstvu sněhu, přežili jsme i patnáctistupňová tepla,“ říká Martin Dvořák z pořadatelského týmu SportGroup.cz.

Lyžařský areál na dostihovém závodišti v Praze 5 nabízí stopadesátimetrový okruh, který využívají především děti. „Vystřídalo se tady už 28 škol na kursech, půjčili jsme zdarma dětem i seniorům přes 780 lyžařských kompletů,“ vypočítává Petr Smola ze zdejší půjčovny materiálu a lyžařské školy.

„Pojede se intervalově po deseti lidech na deset kol. Bude to docela zajímavá prověrka techniky, možná víc než vytrvalosti,“ dodává Dvořák. Prověřit své schopnosti může každý.

Začíná se v 17 hodin ve světle led zářivek i loučí, od nejmladších žáčků až po dospělé. Na prémiích bude 7000 Kč, medaile a další ceny.

Přihlášky na www.sportovniservis.cz, ale i na místě.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru