dnes
Neděle - oblacno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
2°C
pozítří
Úterý - zatazeno
3°C
Sport zdarma: V Chuchli se i přes oteplení lyžuje, v Podolí vás naučí správně běhat
Na dostihovém závodišti Conseq Parku v Chuchli je připraven třistametrový okruh. Foto: archiv

Sport zdarma: V Chuchli se i přes oteplení lyžuje, v Podolí vás naučí správně běhat

Teplota vystoupala vysoko nad nulu, dokonce i pršelo. Sníh ve Skiparku Chuchle ale drží a stále se tu lyžuje. „Máme kvalitní základ a jsme přesvědčeni, že vytrváme do konce týdne, kdy má zase začít mrznout a my bychom mohli znovu vyrábět umělý sníh,“ říká Martin Dvořák z produkčního týmu agentury SportGroup.cz.

Na dostihovém závodišti Conseq Parku v Chuchli je připraven třistametrový okruh pro běžkaře, tedy dokonce ještě delší než loni. Funguje půjčovna lyží, bot i holí a teplé šatny v tribuně. A lyžuje se od rána od 8 až do večera do 21 hodin za umělého osvětlení.

dvorak-martin-nahled V pondělí tu v lyžařské škole dokonce přivítali první žáky z chuchelské základky. Termín už mají také zdejší tradiční závody: Pražský pohár v běhu na lyžích se koná 3. února a kryathlon, lyže kombinované s plaváním ve Vltavě, pak 7. února.

Na webu www.skiparkchuchle.cz můžete vidět na webkameře aktuální stav sněhové plochy i obsazenosti.

Pokud nejste příznivci lyžování, můžete si jít zaběhat. Běžecká škola Prahy 4 startuje ve čtvrtek v 18 hodin od Žlutých lázní. „Sice se jedná již o druhý ročník školy, ale stále přicházejí nováčci. Pro ty jsou připraveni instruktoři, kteří jim odpoví na dotazy, poradí s technikou běhu i vhodným obutím," říká organizátor Martin Dvořák.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru