dnes
Neděle - oblacno
20°C
zítra
Pondělí - oblacno
24°C
pozítří
Úterý - oblacno
25°C
Pražské krimi

V centru v noci hořelo. Hasiči zasahovali v hotelu

Hasiči z centrální stanice v Náprstkově ulici v Praze 1 zasahovali u požáru v restauraci hotelu. Na místě zjistili, že hoří v systému klimatizace nad sádrokartonovým podhledem v přízemí restaurace. Použili proto speciální termokameru.

n-prstkova-009-nahled

Pomocí termokamery hasiči lokalizovali místo požáru a museli rozebrat část sádrokartonového stropu podhledu. Na lokalizaci požáru bylo použito speciální zařízení COBRA*.

Mimo rozvod klimatizačního potrubí se plamenné hoření nerozšířilo. Požár způsobil škodu 300 000 korun. Příčina požáru je v šetření hasičských vyšetřovatelů.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru