dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
V centru Prahy vyplavila Vltava mrtvolu muže
Masarykovo nábřeží. Ilustrační foto: Daniel Baránek / Wikimedia Commons

V centru Prahy vyplavila Vltava mrtvolu muže

Dnes jen pár minut před devátou hodinou bylo u Masarykova nábřeží nalezeno ve Vltavě bezvládné tělo muže. Policistům se po necelé hodině podařilo mrtvolu muže vylovit a k místu vyjeli i kriminalisté specializující se na pátrání po osobách.

Kriminalisté už znají totožnost nalezeného mrtvého muže. Jedná se o dvacetiletého mentálně postiženého mladíka, kterého od páteční půlnoci pohřešovali jeho rodiče.

Jiný mladý muž se včera večer topil a bohužel i utopil na koupališti Džbán v Praze 6. V půl sedmé k němu jela záchranka a policie. Na hladině však již po jejich příjezdu nebyl vidět. „Podle svědků se měl mladý cizinec ve vodě nejprve topit a po několika minutách zmizet pod hladinou,“ uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Až do půl desáté večer se všechny složky snažily o to, aby muže nalezly, bohužel, jejich pátrání bylo bezvýsledné. Na místě i přesto zůstali potápěči z policejního prezidia, kterým se pak krátce před půl dvanáctou v noci podařilo tělo devětadvacetiletého muže nalézt.

Ke koupališti pak přijeli kriminalisté z výjezdové skupiny, aby tělo mladého cizince ohledali a potvrdili jeho totožnost. Přesnou příčinu úmrtí pak určí až nařízená pitva.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru