dnes
Pondělí - zatazeno
13°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
12°C
pozítří
Středa - oblacno
14°C
V centru byl zadržen opilý pár s dcerou v kočárku
Opilí rodiče na Václavském náměstí. Foto: Policie ČR

V centru byl zadržen opilý pár s dcerou v kočárku

Poslední červnový pátek večer policisté řešili na Václavském náměstí případ opilých rodičů, kteří měli v kočárku dcerku. Oznámení o opilém páru dostali před dvacátou hodinou. 

„Tamhle na lavičce jsou dva lidi úplně sjetý a mají sebou miminko v kočárku," sdělila žena policistům. Ti u obou rodičů provedli dechovou zkoušku a zjistili, že matka má 2,8 a otec 4,2 promile alkoholu.

V kočárku byla kromě dítěte i nedopitá láhev vodky. „Pán už byl napitej, já nebyla," uvedla matka, která následně začala partnerovi nadávat a napadala ho. Rozbrečela se a chtěla z místa odejít.

„Protože se v tomto stavu nemohli o teprve dvouměsíční holčičku dostatečně postarat, museli si pro ni přijet záchranáři a odvézt ji do nemocnice,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Do nemocnice byla odvezena i matka dítěte. Otec ve slávistickém dresu skončil na policejním oddělení, aby situaci vysvětlil. O celé věci byl vyrozuměn orgán sociálně právní ochrany dětí, v jehož kompetenci nyní bude situaci řešit.


V ulici V remízku hořel byt, evakuováno bylo deset lidí a dvě želvy

22. října 2020 v 17:36

Dnes v 8:23 vyjeli pražští hasiči ze Smíchova a Radotína k hlášenému kouři z balkonu obytného domu v ulici V remízku v Hlubočepích.

Rvačka na zastávce

21. října 2020 v 16:22

Ze zastávky MHD v Novodvorské ulici byla v sobotu 17. října hlášena rvačka dvou mužů. Při příjezdu hlídky se na místě nacházely čtyři osoby, které se napadaly pouze verbálně. Oznamovatelka strážníkům označila útočníka i napadeného, který se při pádu zranil...

Při požáru chaty v Petrovicích se zranila jedna osoba

21. října 2020 ve 14:49

Několik jednotek pražských hasičů zasahovalo dnes od 8:42 hodin v Ramanově ulici v Petrovicích u požáru půdního prostoru chaty.

Útočníci se chtěli schovat v hustém křoví

21. října 2020 ve 14:18

Do parku v Kupeckého ulici v Praze 11 byly hlídky strážníků vyslány ke rvačce mezi třemi muži. Na místě našli jednoho z nich a viděli další dva vběhnout do přilehlého křoví. Muž, který nebyl viditelně zraněn, hlídce sdělil, že byl napaden a útočníci se mu pokusili odcizit...

Dva hledaní a odcizené kolo

14. října 2020 ve 12:51

Pravidelné kontroly opuštěných objektů k práci strážníků neodmyslitelně patří. V jednom z nich našla hlídka psovodů dvě hledané osoby, v druhém ukradené kolo.

Desetiletí kluci barvami posprejovali zeď

14. října 2020 v 11:48

S rukama od barev, spreji a kousek od popsané zdi přistihl řidič tramvaje čtyři kluky. Desetiletí kluci poslušně počkali na příjezd strážníků.

Nedařilo se ho dostat z erotické videokabinky, po hodině se ukázalo proč

14. října 2020 v 10:42

Při sledování erotické produkce se mladý muž pravděpodobně zdrogoval a pak nechtěl, nebo nemohl, videokabinku opustit.

Požár bytu v Letňanech

14. října 2020 v 07:31

Požár pokoje bytu v panelovém domě likvidovaly včera v 17:42 tři jednotky hasičů. Požár ve třetím patře byl rychle lokalizován, hasiči museli odvětrat chodbu domu přetlakovou ventilací.

Další články
Nahoru