dnes
Čtvrtek - zatazeno
10°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
V bývalé tiskárně spadl bezdomovec ze schodů a vážně se zranil
Grafická ulice na Smíchově. Foto: Policie ČR

V bývalé tiskárně spadl bezdomovec ze schodů a vážně se zranil

Oznámení o pádu muže z nechráněného schodiště v opuštěném objektu bývalých tiskáren v ulici Grafická v Praze 5 obdrželi na tísňovou linku 158 policisté v neděli krátce před třiadvacátou hodinou.

Okamžitě vyjeli na místo s hasiči a záchranáři. Po příjezdu se zjitilo, že se muž, přebývající v horních patrech objektu, vracel podnapilý do svého příbytku a na schodišti se zřítil do suterénu. „Pravděpodobně kvůli nulové viditelnosti a podnapilému stavu,“ uvedla mluvčí pražské policie Hana Jeřábková.

Dopadl tak nešťastně, že narazil hlavou na ocelovou trubku, která vyčnívala ze země, a prorazil si lebku. Zdravotníci jedenatřicetiletého muže ve velmi vážném stavu transportovali do nemocnice.

I když se zdá, že šlo o nešťastnou náhodu, kriminalisté raději provádí další prošetřování, aby mohli s jistotou vyloučit cizí zavinění.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru