Dnes Čtvrtek - polojasno 23°C
Zítra Pátek - bourky 20°C
Pátek 24. 5. 2024
Svátek má Jana
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
V autě převáželi drogy, ukrývali je i ve vajíčkách
Některé zadržené drogy se ukrývaly v plastových vajíčkách. Zdroj foto: Policie ČR

V autě převáželi drogy, ukrývali je i ve vajíčkách

Policisté zastavili ve středu 5. dubna večer osádku vozidla, která převážela velké množství drog. Schované je měli i v plastových vajíčkách. O případu informovala mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

„Policisté z pohotovostní motorizované jednotky si ve středu večer povšimli v ulici U Rajské zahrady v Praze 9 šedého vozidla, které se rozhodli zastavit a zkontrolovat,“ sdělila mluvčí.

Za volantem seděl řidič a vedle něj spolujezdkyně, kteří byli po celou dobu silniční kontroly značně nervózní. Podle Siřišťové proto policisté pojali podezření, že něco není v pořádku.

Následnou prohlídkou vozidla nalezli v tašce na zadním sedadle větší množství sáčků s návykovými látkami, zejména marihuany, hašiše, extáze a dále cestovní pas na osobu, která procházela mezinárodním pátráním.

„Při samotné prohlídce řidiče kolegové v jeho ledvince nalezli sáčky s pervitinem a kokainem, které byly umístěny v plastových vajíčkách a také vysokou finanční hotovost,“ uvedla mluvčí.

Z tohoto důvodu byl sedmadvacetiletý cizinec převezen na policejní služebnu a je nyní podezřelý ze spáchání trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za což mu v případě odsouzení hrozí až pětiletý pobyt za mřížemi. Celým případem se nyní zabývají pražští kriminalisté.


Autor: Karel Netolický
Další články
Nahoru