Dnes Pátek - obcasny-dest 10°C
Zítra Sobota - skorojasno 11°C
Sobota 24. 2. 2024
Svátek má Matěj
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
V autě převážel velké množství drog, ve spodním prádle měl kokain
Část zadržených drog. Zdroj foto: Policie ČR

V autě převážel velké množství drog, ve spodním prádle měl kokain

Policisté z pražské cizinecké policie na začátku tohoto týdne zastavili muže, který ve vozidle převážel větší množství různých drog. O případu dnes informovala mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.

Policisté si kolem desáté hodiny večerní všimli v ulici Opletalova v centru metropole podezřelého auta, které posléze zastavili. U dvaadvacetiletého řidiče provedli orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, jejíž výsledek byl negativní, nicméně test na přítomnost omamných a psychotropních látek byl s pozitivním výsledkem.

„Hlídka v průběhu kontroly pojala podezření, že by se ve vozidle mohly nacházet věci pocházející z trestné činnosti nebo omamné a psychotropní látky. Podezření policistů se následně potvrdilo,“ sdělila mluvčí.

Muž měl ve vozidle a osobních věcech ukryté sáčky s různým obsahem. Detekcí nalezených látek se ukázalo, že ve vozidle převážel bezmála 50 gramů látky reagující na přítomnost extáze, více než 40 gramů látky s obsahem THC.

„Policisté při provedené prohlídce na policejní služebně u muže ve spodním prádle nalezli další sáčky s bílou krystalickou látkou. Provedenou detekcí se ukázalo, že se jedná o kokain,“ řekla Kopáčová.

Policisté podle ní muže zadrželi a následně obvinili z trestného činu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu, za což mu v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody v délce až na dva roky.


Autor: Karel Netolický

Hasiči zabránili rozšíření plamenů na fotovoltaiku

22. února 2024 ve 14:05

Ve čtvrtek 22. února od 10:44 hodin zasahovali hasiči ze satalické a strašnické stanice v ulici K viaduktu v Praze-Kyjích u požáru na balkóně rodinného domu.

Agresivní cizinec napadal kolemjdoucí v parku u hlavního nádraží

15. února 2024 v 00:02

O velký rozruch se postaral třiačtyřicetiletý česky hovořící cizinec na konci ledna ve Vrchlického sadech. Kolem osmé hodiny ranní, na chodníku vedoucím od ulice Bolzanova směrem k vlakovému nádraží, nejprve s hořícími novinami v ruce ohrožoval mladou ženu a poté začal napadat náhodné kolemjdoucí....

V Praze 4 se auto po nehodě převrátilo na bok, pomohli hasiči

13. února 2024 v 11:18

Jednotka pražských profesionálních hasičů z krčské stanice zasahovala v pondělí 12. února  od 16:33 hodin v ulici Zálesí v Praze 4. Převrátilo se tam osobní auto po nehodě na bok.

Další články
Nahoru