Dnes Pátek - prehanky-dest 28°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 25°C
Pátek 12. 7. 2024
Svátek má Bořek
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
V autě převážel velké množství drog, ve spodním prádle měl kokain
Část zadržených drog. Zdroj foto: Policie ČR

V autě převážel velké množství drog, ve spodním prádle měl kokain

Policisté z pražské cizinecké policie na začátku tohoto týdne zastavili muže, který ve vozidle převážel větší množství různých drog. O případu dnes informovala mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.

Policisté si kolem desáté hodiny večerní všimli v ulici Opletalova v centru metropole podezřelého auta, které posléze zastavili. U dvaadvacetiletého řidiče provedli orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, jejíž výsledek byl negativní, nicméně test na přítomnost omamných a psychotropních látek byl s pozitivním výsledkem.

„Hlídka v průběhu kontroly pojala podezření, že by se ve vozidle mohly nacházet věci pocházející z trestné činnosti nebo omamné a psychotropní látky. Podezření policistů se následně potvrdilo,“ sdělila mluvčí.

Muž měl ve vozidle a osobních věcech ukryté sáčky s různým obsahem. Detekcí nalezených látek se ukázalo, že ve vozidle převážel bezmála 50 gramů látky reagující na přítomnost extáze, více než 40 gramů látky s obsahem THC.

„Policisté při provedené prohlídce na policejní služebně u muže ve spodním prádle nalezli další sáčky s bílou krystalickou látkou. Provedenou detekcí se ukázalo, že se jedná o kokain,“ řekla Kopáčová.

Policisté podle ní muže zadrželi a následně obvinili z trestného činu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu, za což mu v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody v délce až na dva roky.


Autor: Karel Netolický

Honička s motorkářem skončila v tunelu Mrázovka nehodou

17. června 2024 ve 23:24

Nehodou šestadvacetiletého cizince na motorce v pondělí skončilo jeho pronásledování v hlavním městě, kde ujížděl před policií. V tunelu Mrázovka, který je součástí Městského okruhu, narazil do jednoho ze služebních aut. Nezranil se, poškodil však vozidlo. Lustrací se ukázalo, že neměl platné...

Na Andělu byl na lavičce pobodaný muž

17. června 2024 ve 23:12

V sousedství tramvajové zastávky Anděl v Nádražní ulici byl v pondělí po šestnácté hodině záchranáři ošetřován pobodaný muž, kterého v hádce zranil jiný muž, který se s ním pohádal. Zranění nebylo vážné. Podezřelý z útoku byl během pár minut zadržen. Frekventovaná lokalita na Andělu má už dlouho...

Další články
Nahoru