Dnes Čtvrtek - oblacno 25°C
Zítra Pátek - zatazeno 26°C
Čtvrtek 25. 7. 2024
Svátek má Jakub
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Uživatel drog bez důvodu napadal pěstmi kolemjdoucí ženy
Muž bezdůvodně napadá ženu v Belgické ulici. Foto: Policie ČR

Uživatel drog bez důvodu napadal pěstmi kolemjdoucí ženy

Muž jen tak napadal kolemjdoucí ženy na ulici pěstí do obličeje. Kriminalisté ho zadrželi a hledají další poškozené. O případech informoval mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Pražští kriminalisté prověřují dva případy výtržnictví, kdy podezřelý bez zjevné příčiny udeřil pěstí do obličeje dvě ženy, která šly po ulici.

„První z nich napadl na Karlově náměstí v pátek 22. září a způsobil jí otok s modřinou pod levým okem. Druhá byla napadena v Belgické ulici v pondělí 6. října, když se dívala do telefonu,“ uvedl Rybanský.

Při říjnovém ataku způsobil osmadvacetileté ženě krvácivou ranku v délce patnácti milimetrů. V obou případech pak z místa události utekl.

Kriminalisté muže již zadrželi, ale domnívají se, že tímto způsobem napadl více osob, které jeho násilné chování neoznámily. Jejich případné svědectví by bylo podle Rybanského důležité pro další prověřování případu.

„Touto cestou se obracíme na další poškozené, aby se dostavili na kteroukoli policejní služebnu nebo kontaktovali linku 158,“ sdělil mluvčí.

Jednatřicetiletý muž je podle něj uživatelem drog a jako důvod svého jednání v obou případech uvedl skutečnosti, které nedávají smysl.


Autor: puc
Další články
Nahoru