dnes
Sobota - zatazeno
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
5°C
Pražská dopravaPražský život

Uzavření komunikací Kolínská, Biskupcova/Ambrožova v rámci akce Zažít město jinak

Již po deváté se v ulicích Prahy uskuteční seriál sousedských slavností Zažít město jinak. V sobotu 20. září nabídne po celé Praze pestrý kulturní, sportovní a sousedský program, který je přístupný všem věkovým i zájmovým skupinám. Kvůli tomu bude omezen provoz v ulicích Kolínská, Biskupcova/Ambrožova.

V Praze 3 dojde na lokální úrovni k místním dopravním omezením. V rámci Zažít město jinak vznikají bez-automobilové zóny (zábory komunikací), které jsou v den konání akce uzavřené pro automobilový provoz i pro parkování vozidel.  Tato omezení jsou platná pouze v samotný den, a to většinou mezi 8:00 až 22:00 (záleží na lokalitě).

Z důvodu rozsahu uzavírek byly ve čtyřech případech přijaty objízdné trasy omezeného rozsahu. Uzavřené komunikace jsou lokálního charakteru, nedojde k narušení žádné linky MHD ani omezení stání pro invalidy (se specifikací parkovací značky). Více o záborech a mapkách naleznete na stránkách zazitmestojinak.cz v sekci samotných zón (sekce Praha). Můžete se také obrátit na našeho koordinátora Jana Šindeláře: 723 967 954.

Zažijte město jinak v ulicích Žižkova

Praha 3:
Kolínská
 – uzavření komunikace a vyparkování vozidel v den konání akce od 10:00 – 20:00 mezi ulicemi Vinohradská a Slezská.
Biskupcova/Ambrožova – uzavření komunikace a vyparkování vozidel v den konání akce od 9:00 – 22:00. Kvůli omezení průjezdu komunikací je vyznačena objízdná trasa ze směru ul. Ambrožova, Jeseniova, vedená ul. Jeseniova, Na Vápence, Buchovcova.
Další články
Nahoru