dnes
Sobota - zatazeno
23°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
29°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
22°C
Pražská doprava

Uzavírky na Petrohradské ulici

V rámci pokračující obnovy vodovodních řadů bude od 15. do 25. srpna zavedeno dopravní opatření na Petrohradské ulici.

Petrohradská:
úplná uzavírka v místě křížení s komunikací Vršovická (severní rameno křižovatky),
uzavírka pravého řadícího pruhu v jižním rameni křižovatky.

Objížďka pro všechna vozidla za úplnou uzavírku severního ramene bude vedena po trase Vršovická – U vršovického nádraží – Sámova.

Změna trasy autobusových linek MHD č. 124 a č. 139: Náhradní trasa bude vedena po komunikacích Moskevská – Bohdalecká – U Plynárny.

Dopravní omezení na komunikaci Vršovická zůstává v rozsahu: uzavírka pravého řadícího pruhu ve směru do centra a levého řadícího pruhu ve směru z centra.


Omezení dopravy v souvislosti s koncertem skupiny Metallica na Letišti Letňany

14. srpna 2019 v 07:37

V neděli 18. srpna se na Letišti Letňany koná koncert americké hudební skupiny Metallica. Vzhledem k velkému počtu očekávaných návštěvníků budou v okolí letiště platit dopravní opatření. 

Uzavření části křižovatky na Vypichu

10. srpna 2019 v 07:23

Během víkendu 10. a 11. srpna bude uzavřena severovýchodní části křižovatky na Vypichu – ulic Bělohorská x Ankarská. Uzavřen bude i pravý řadícího pruhu na Bělohorské s nemožností odbočení do Ankarské. Doprava z centra bude zachována přes křižovatku jedním pruhem. Důvodem je rekonstrukce...

Dopravní opatření na Vršovické ulici

10. srpna 2019 v 07:20

Od 12. srpna do 1. září bude omezen provoz na Vršovické ulici v úseku U vršovického nádraží – Petrohradská ve směru z centra. Důvodem je obnova vodovodních řadů.

Palackého most: Omezení dopravy

9. srpna 2019 ve 22:26

Od 10. do 20. srpna bude uzavřen na Palackého mostě jízdní pruh a přilehlý chodník ve směru na Prahu 5. Doprava bude vedena po tramvajovém tělese.

Na Sofijském náměstí se bude parkovat jinak

7. srpna 2019 v 10:51

Od pátku 16. srpna bude asi pětina plochy parkoviště u bývalého Prioru na Sofijském náměstí v Praze 12 určena jen pro krátkodobé parkování.

Další články
Nahoru