dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
8°C
pozítří
Pátek - snih-dest
3°C
Pražská doprava

Uzavírka Moskevské ulice od 3.5. do 18.5.

Od 3. 5. budou zahájeny práce na definitivním dokončení vozovky podél tramvajových kolejí v úseku Košická – Na kovárně (rozebrání dlážděné trojlinky, položení konstrukčních vrstev a na závěr asfaltu). Z toho důvodu bude v Moskevské ulici uzavřen provoz ve směru z centra od Kodaňské po Žitomírskou, ve směru do centra od Žitomírské po Rostovskou.

Provoz ve směru do centra bude umožněn do 16.5.2014 od Rostovské k Francouzské, zároveň to bude jediný přístup do Smolenské ulice. Zaslepena u Moskevské bude rovněž Holandská ulice, příjezd do slepého úseku bude možný pouze od Žitomírské po Madridské a Norské.

O víkendu 17. – 18. 5. při tramvajové výluce a pokládce finální vrstvy bude na Moskevskou uzavřen i výjezd z Rostovské (asfalt je potřeba položit bez přerušení), Smolenská bude přístupná z Krymské po nově vybudované zásobovací komunikaci od Košické kolem České spořitelny.

Zásobování provozoven u tramvajových zastávek Vršovické náměstí bude umožněno vjezdem od Žitomírské do zaslepeného úseku.

Objížďky budou vedeny: z centra Francouzská – Ruská – Estonská – Kodaňská – Žitomírská – Moskevská, do centra Žitomírská – Moskevská – Slovinská – Kodaňská – Norská – Ruská – Francouzská.

Zastávky náhradní autobusové dopravy budou umístěny v zastávkách tramvají či na přilehlé vozovce.


Praha 2: Údržba chodníků v zimě

3. ledna 2018 ve 13:12

Radnice Prahy 2 bude pro zimní sezonu  2017/18  zajišťovat schůdnost na chodnících, které jsou zařazeny ve vyhlášce hl. m. Prahy mezi neudržované komunikace.

Další články
Nahoru