dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - snih
4°C
Pražský sport

Už zítra Salomon Trail Running Cup 2014 v Boskovicích

Startovní výstřel zazní v 15:20! Hlavní závod významné společenské akce Boskovických běhů –  12,5 kilometrová trasa nabízí 330 metrů převýšení.

Podpořit závodníky přijde starosta Jaroslav Dohnálek, i bývalá zdejší reprezentantka v atletice Olga Oldřichová, rozená Šicnerová, sedmá ve finále běhu na 100 metrů na olympiádě v Londýně 1948.

„Do Boskovic zavítá i ironman Petr Vabroušek, mezi ženami se třeba ukáže všestranná terénní běžkyně Kamila Gregorová,“ zve organizátor Martin Dvořák.

http://www.sportgroup.cz/


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru