dnes
Pátek - polojasno
10°C
zítra
Sobota - oblacno
11°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
13°C
Lifestyle / Zdraví

Už jste byli v Pure Districtu?

V poslední době se se zajímavými concept story, které určitě stojí za vaši návštěvu, roztrhl pytel. Pokud chcete potěšit všechny své smysly, zajděte se podívat do wellbeing concept store PURE DISTRICT. V srdci pražských Vinohrad, v ulici Budečská 11, najdete místo, kde se potkává krása, zdraví a design.

wellbeing-concept-store-pure-district Za nápadem vytvořit stylový wellbeing concept store PURE DISTRICT stojí dvě kamarádky Lucia Havlíková a Líba Drdáková. Spojuje je nejen dlouholeté přátelství, ale i vášeň pro vše co souvisí se zdravím a krásou. Kvalitu a bezpečnost všech výrobků, které PURE DISTRICT nabízí, garantuje PharmDr. Lucia Havlíková, jež má bohaté zkušenosti ve farmaceutických společností a to konkrétně v oblastech dermatologie, onkologie a revmatologie.

V PURE DISTRICTU si můžete vyzkoušet korejskou kosmetiku 100% bez chemie WHAMISU, ochutnat šálek vynikajícího korejského ženšenového čaje KOMBE, nebo přivonět k přírodním italským bytovým vůním PUROTTATO. V obchodě lze také vyzvednout zásilku, kterou si objednáte online. Otevřeno je po – pá: 10 – 18 hod. www.puredistrict.cz

whamisa-pure-district-budecska-11

kombe-pure-district-budecska-11


Kdo nedýchá, nežije. Zdravotní přednáška v Praze 15

12. listopadu 2019 v 06:45

S dýcháním a dýchacím ústrojím seznámí zájemce Markéta Andršová a Tomáš Rysl. Přednáška se koná 14. listopadu v Praze 15, v Komunitním centru. Začíná ve 14 hodin.

Další články
Nahoru