dnes
Pátek - prehanky-dest
26°C
zítra
Sobota - prehanky-dest
19°C
pozítří
Neděle - prehanky-dest
14°C
Lifestyle / Zdraví / Cestování

Už jste byli v Pure Districtu?

V poslední době se se zajímavými concept story, které určitě stojí za vaši návštěvu, roztrhl pytel. Pokud chcete potěšit všechny své smysly, zajděte se podívat do wellbeing concept store PURE DISTRICT. V srdci pražských Vinohrad, v ulici Budečská 11, najdete místo, kde se potkává krása, zdraví a design.

wellbeing-concept-store-pure-district Za nápadem vytvořit stylový wellbeing concept store PURE DISTRICT stojí dvě kamarádky Lucia Havlíková a Líba Drdáková. Spojuje je nejen dlouholeté přátelství, ale i vášeň pro vše co souvisí se zdravím a krásou. Kvalitu a bezpečnost všech výrobků, které PURE DISTRICT nabízí, garantuje PharmDr. Lucia Havlíková, jež má bohaté zkušenosti ve farmaceutických společností a to konkrétně v oblastech dermatologie, onkologie a revmatologie.

V PURE DISTRICTU si můžete vyzkoušet korejskou kosmetiku 100% bez chemie WHAMISU, ochutnat šálek vynikajícího korejského ženšenového čaje KOMBE, nebo přivonět k přírodním italským bytovým vůním PUROTTATO. V obchodě lze také vyzvednout zásilku, kterou si objednáte online. Otevřeno je po – pá: 10 – 18 hod. www.puredistrict.cz

whamisa-pure-district-budecska-11

kombe-pure-district-budecska-11


Do Křesla pro Fausta usedne MUDr. Pavel Klener

24. dubna 2019 v 08:50 | Aktualizováno v 09:25

Beseda z cyklu Křeslo pro Fausta se koná již tento čtvrtek 25. dubna v 17 hodin ve Fausťáku – Akademickém klubu 1. LF UK – Faustův dům, Karlovo nám. 40, Praha 2.

Balkon k nakousnutí. Workshop v Praze 8

24. dubna 2019 v 07:10

Praha 8 pořádá v Komunitním centru a zahradě Kotlaska workshop Balkon k nakousnutí aneb vytvořte si i ve městě malou zahrádku. 

Toto vážné onemocnění je bohužel na vzestupu, velmi vážnému průběhu loni čelily už stovky lidí

19. dubna 2019 ve 20:36

Těžký zápal plic, otrava krve, zánět mozkových blan či akutní zánět středního ucha. To jsou jen některá onemocnění dětí i dospělých, která může mít na svědomí pneumokok – bakterie Streptococcus pneumoniae. Velmi vážnému průběhu invazivní pneumokokové infekce (IPO) loni v České republice podle...

Saunia chystá speciální divadelní ceremoniály pod vedením saunových mistrů

8. dubna 2019 v 08:30

Tři pražské pobočky saunového světa Saunia chystají speciální divadelní ceremoniály na filmové motivy, které budou probíhat pod vedením těch nejlepších saunových mistrů z Česka a Slovenska, Ondřeje Sochůrky a Roberta Žídka.

Další články
Nahoru