dnes
Čtvrtek - zatazeno
7°C
zítra
Pátek - prehanky-snih
6°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Lifestyle / Zdraví

Už jste byli v Pure Districtu?

V poslední době se se zajímavými concept story, které určitě stojí za vaši návštěvu, roztrhl pytel. Pokud chcete potěšit všechny své smysly, zajděte se podívat do wellbeing concept store PURE DISTRICT. V srdci pražských Vinohrad, v ulici Budečská 11, najdete místo, kde se potkává krása, zdraví a design.

wellbeing-concept-store-pure-district Za nápadem vytvořit stylový wellbeing concept store PURE DISTRICT stojí dvě kamarádky Lucia Havlíková a Líba Drdáková. Spojuje je nejen dlouholeté přátelství, ale i vášeň pro vše co souvisí se zdravím a krásou. Kvalitu a bezpečnost všech výrobků, které PURE DISTRICT nabízí, garantuje PharmDr. Lucia Havlíková, jež má bohaté zkušenosti ve farmaceutických společností a to konkrétně v oblastech dermatologie, onkologie a revmatologie.

V PURE DISTRICTU si můžete vyzkoušet korejskou kosmetiku 100% bez chemie WHAMISU, ochutnat šálek vynikajícího korejského ženšenového čaje KOMBE, nebo přivonět k přírodním italským bytovým vůním PUROTTATO. V obchodě lze také vyzvednout zásilku, kterou si objednáte online. Otevřeno je po – pá: 10 – 18 hod. www.puredistrict.cz

whamisa-pure-district-budecska-11

kombe-pure-district-budecska-11


Jóga 50+ s Dianou: Protahovací, rehabilitační a posilovací cvičení

Včera v 08:45

Na Národní třídě si můžete každý čtvrtek odpoledne zacvičit jógu, protáhnout se a poradit se s lektorkou o tom, co vás trápí a na co je potřeba se zaměřit.

Křeslo pro Fausta s Yvonou Angerovou

Včera v 08:05

Zajímá vás pohled na moderní rehabilitaci? Chtěli byste vědět, co se v této oblasti zkoumá? Jaký je rozdíl mezi ergoterapeutem, fyzioterapeutem a rehabilitačním lékařem?  

Modřanský relax

19. února 2020 v 15:28

V sobotu 29. února se koná na pobočce Kulturního centra 12 v Pertoldově ulici již 5. ročník Modřanského relaxu.

Valentýn v Saunii: Návštěvníci dostanou sklenku červeného

10. února 2020 v 08:44

Ve všech pobočkách Saunie obdrží v pátek 14. února všichni plnoletí návštěvníci sklenku červeného vína zdarma.

Další články
Nahoru