dnes
Středa - snih
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - snih
4°C
Už jsme trochu dál, pane prezidente: Na náměstí se uskuteční koncert  The Tap Tap a hostů kapely
Koncert kapely The Tap Tap je vždy velký zážitek. Foto: archiv

Už jsme trochu dál, pane prezidente: Na náměstí se uskuteční koncert The Tap Tap a hostů kapely

Kapela The Tap Tap, kterou tvoří handicapovaní studenti a absolventi škol Jedličkova ústavu, připravuje mimořádný koncert Už jsme trochu dál, který se uskuteční v sobotu 21. února přímo pod sochou Svatého Václava na Václavském náměstí v Praze.

Vstup je pro všechny zdarma a čas koncertu je přizpůsobený i zájmu mimopražských diváků a rodičů s dětmi. Kapela začne hrát v 15 hodin.

Kromě muziky The Tap Tap moderátor Láďa Angelovič spolu s Martinem Zachem představí nejlepší příklady integrace a inkluze hendikepovaných v České Republice.

the-tap-tap-pozvanka-nahled Hosty budou hudebník a sportovec Arnošt Doskočil, zpěvák Radek Žalud a operní pěvkyně Daniela Valíčková. Svou účast prozatím potvrdil Xindl X a Jan Haubert z Visacího zámku.

„V důsledku určitých vyjádření prezidenta vznikl v České republice zcela nevídaný zájem o procesy integrace a inkluze. Proto jsme se s The Tap Tap rozhodli uspořádat koncert s názvem Už jsme trochu dál,” uvádí k chystanému koncertu kapelník The Tap Tap Šimon Ornest.


Rádio Expres FM představuje netradiční večerní show a nového moderátora Martina Vévodu

11. ledna 2018 v 11:47

Pražské rádio Expres FM zahajuje rok 2018 velkými změnami. Programové schéma od ledna doplňuje nová večerní show Večer na Expres FM pod taktovkou moderátorské dvojice Veronika Koloušková a Vladimír „Vlado“ Pavlík. Večerní show bude Expres FM vysílat každý všední den od 17 do...

Provokují: Politici, homosexuálové, pravdoláskaři, Brňáci, pražská kavárna, uprchlíci i Romové patří na Jatka!

10. ledna 2018 v 08:41

Patří politici, homosexuálové, intelektuálové, Brňáci, pražská kavárna nebo dokonce děti na Jatka? Rozhodně ano! Jatka78 v nové kampani reagují na aktuální situaci, kdy čeští politici a představitelé státu rozdělují společnost. Místo pro nové umění v pražských Holešovicích naopak vyzývá k tomu,...

Napůlkočkanapůlpes. Netradiční hrdina pobaví děti i dospělé

10. ledna 2018 v 08:08

Přední tlapky kočičí a zadní psí. Na zadečku dva ocásky, na hlavě jedno ucho vztyčené a druhé visící. Kožíšek napůl mourovatý, napůl hnědorezavý. Kouzelné vyprávění pro děti i dospělé je doplněné nádhernými ilustracemi od Lucie Dvořákové.

Otec pražské kanalizace W. H. Lindley

8. ledna 2018 v 07:00

Jméno Wiliama H. Lindleye, tvůrce pražské kanalizační sítě, se nesmazatelně zapsalo do historie hlavního města, ale i do dějin evropského technického myšlení. Zemřel na selhání srdce 30. prosince 1917 v Putney u Londýna. V Praze působil na přelomu 19. a 20. století. Složitost řešení odvodnění...

Další články
Nahoru