dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - oblacno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Pražské krimi

Už ho málem měl, ale dostal dávku z pepřáku

V neděli večer při běžné hlídkové činnosti neunikl pozornosti strážníkům z Prahy 11 muž s batohem, který vyběhl z jedné prodejny potravin. Hned za mužem utíkal pracovník ostrahy a volal: „Chyťte zloděje!“.

Strážníci okamžitě běželi na pomoc muži, který už pachatele dobíhal. Ten se však otočil a z ničeho nic nastříkal ostraze pepřový sprej do obličeje. V té chvíli už ale zasáhla hlídka městské policie a muže omezila na osobní svobodě.

V batohu, který měl na zádech, bylo odcizené zboží z prodejny. Pracovníkovi ostrahy strážníci poskytli první pomoc a přivolali rychlou záchrannou službu. Ta muže převezla na ošetření do nemocnice.

„Protože vzniklo důvodné podezření ze spáchání trestného činu, byla na místo přivolána Policie ČR, která si celou věc převzala k dalšímu opatření,“ uvedl mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Jan Čihák.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru