dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Úvaly zvou celou rodinu na crosscountry závod
Velké cena města Úval se koná letos již poosmé. Foto: archiv

Úvaly zvou celou rodinu na crosscountry závod

Poslední srpnový víkend se v Úvalech u Prahy bude konat již 8. ročník Velké ceny města Úval, který je určen pro fanoušky sportovních pohodových akcí, jakými jsou závody Tři pro zdraví. V sobotu 30. srpna se v Úvalech uskuteční tradiční crosscountry závod na horských kolech a nově přidružený první závod Mistrovství České republiky v All Mountain Trial (AMT).

Na crosscountry okruhu si bude moci vyzkoušet své dovednosti a kondici na horském kole opravdu každý, zatímco AMT trasa bude pro opravdové fajnšmekry se zkušenostmi. AMT je totiž technická disciplína, ve které se jezdci během zdolávání trasy potýkají s trialovými překážkami.

„Před, během, i po závodním nasazení bude návštěvníkům informačně nápomocen hlas našeho oblíbeného zkušeného moderátora, doprovodné aktivity, stánky partnerů, občerstvení a mnohem více,“ zve na sportovní akci Jana Péterová z pořádajícího občanského sdružení Tři pro zdraví.

Během dne proběhnou i závody dětských kategorií a vedlejší závod pro nejmenší děti. „Rozhodně se můžete v Úvalech těšit na náš tradičně vysoký standart závodního servisu, a zároveň na příjemné novotiny, které zpestří Váš 3+ zážitek,“ dodává Jana Péterová.

Více informací a přihlášky najdete na www.triprozdravi.cz.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru