dnes
Čtvrtek - prehanky-dest
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
3°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
2°C
Štěně trpělo u popelnice, kotě v lese s otřesem mozku
Štěně tříměsíčního křížence našla pejskařka u popelnic v Troji. Foto: MP

Štěně trpělo u popelnice, kotě v lese s otřesem mozku

V trojském útulku skončil pejsek a kočička. Zvířata, která asi prožila peklo. Tříměsíční štěně někdo pohodil u popelnice. Ještě hůře na tom bylo kotě, které někdo před opuštěním asi úmyslně zranil.

Ve čtvrtek večer našla pejskařka u popelnic v Krynické ulici v pražské Troji potulující se štěně, které někdo zjevně opustil. Asi tříměsíčního křížence si na místě převzali pracovníci odchytové služby a štěně převezli do Útulku pro opuštěná zvířata v Praze Troji. kote 

Další případ, který byl včera nahlášen pracovníkům odchytové služby, byl nález kotěte na kraji lesoparku Hostivař u Řepčické ulice. Leželo vedle krabice a podle oznamovatel, který strážníky zavolal, působilo nemocným dojmem.

Pracovník odchytové služby následně našel kočku, která stále ležela na stejném místě a byla výrazně dezorientovaná. Veterinář u ní zjistil těžký otřes mozku a poúrazový posttraumatický šok.

„Vzhledem k podezření, že kočce někdo ublížil, pracovníci útulku celou věc oznámili městské veterinární správě,“ popsala tisková mluvčí pražských strážníků Jana Přikrylová.


Galerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Další články
Nahoru