dnes
Pondělí - obcasny-dest
5°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
11°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Pražské krimi

Utrápený muž: Už si s ní nevím rady! Je nebezpečná sobě i okolí, chce se prát

Včera v půl deváté večer přijali strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 15 oznámení, že v ulici Na Vysočině dochází v bytě jednoho z paneláků k hádce mezi mužem a ženou.

Oznamovatelka následně strážníkům označila byt, kde ke konfliktu docházelo. Po zaklepání na dveře strážníkům otevřel rozrušený muž, který sdělil, že má doma půlroční dítě a jeho partnerka, která má problémy s pitím, je silně opilá a agresivní.

„Už si s ní nevím rady, začíná být nebezpečná sobě i okolí,“ postěžoval si. Hlídka proto na místo přivolala záchrannou službu. Záchranáři poté usoudili, že bude nutný převoz do nemocnice.

Žena nejprve záchranáře následovala k autu, ale poté je začala napadat. Strážníci proto zakročili a přiložili jí služební pouta. Po vyšetření v nemocnici byla odvezena na záchytku.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru