Dnes Sobota - zatazeno 4°C
Zítra Neděle - snih 2°C
Sobota 27. 11. 2021
Svátek má Xenie
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Lifestyle / ZdravíKomerční sdělení

Ušijte si sami a nakupte všechno na jednom místě

Také se vám stává, že jdete do obchodu s oblečením, ale odcházíte s prázdnou? Současná móda vám nesedne, a když už, tak je to vyrobeno z nepříjemného materiálu? Pokud jste zruční a umíte šít, můžete si své oblečení vyrobit sami. Problémem může být to, že ne každý obchod disponuje vším, co potřebujete. Látky, speciální nitě, jehly do šicích strojů, krajky či různé jiné ozdoby… to může znamenat návštěvu několika různých obchodů.

 

bubulakovo-cz-dreveny-knoflik-heart-busch

Zdroj foto: Bubulakovo.cz

Látky

Bez kvalitní látky byste žádné oblečení neušili. A že je z čeho vybírat! Na léto si můžete zvolit lehké materiály, jako je prodyšná dvojitá gázovina, která se hodí zejména na letní šaty a košile. Ušít si můžete ale také vlastní džíny, protože kvalitní e-shop nabízí také džínovinu. Pokud se šití opravdu nebojíte, možná, že budete chtít ušít svůj vlastní kabát – i kvalitní kabátovina by totiž měla být součástí obchodu s látkami. A samozřejmě látky bavlněné, lněné, teplákovina, umělá kůže a spousta dalších. Na své oblečení si můžete vybrat vše, co potřebujete.

Šicí potřeby

Kromě samotné látky bude zapotřebí také spousta šicích potřeb. Pokud navštívíte kamennou prodejnu, máte obvykle problém s tím, že látky se prodávají v jiných obchodech, než šicí potřeby. Mnohem efektivnější a mnohem méně časově náročné je navštívit jeden obchod a tam si vše koupit – jehly, zipy, druky, knoflíky, nitě, nůžky, paspulky a spousta dalšího.

Ozdoby

V sortimentu kvalitního obchodu by kromě klasické textilní galanterie mělo být dostupné také něco, čím si výsledný oděv (nebo například vlastní ubrus) ozdobíte. Může jít o různé bambule a bambulky, flitry, krajky a spousta dalšího.

Všechno na jednom místě

Pro zručné hospodyňky existuje místo, kde mohou nakoupit z pohodlí domova. Všechny potřeby na šití jsou zde dostupné a vybírat si můžete z celé spousty variant. Bubulakovo je e-shop, který nabízí přehledně všechny možné výrobky, které budete na svou práci potřebovat. Obvyklé i neobvyklé látky, včetně džínoviny, látky na kabát nebo dvojité gázoviny. Kromě toho také druhy, různé bambulky, flitry, knoflíky a karabinky, nitě, nůžky, paspulky a další.


Zdravotnický hackathon vyhrálo zařízení na automatické měření výdeje moči pacientů

22. listopadu 2021 v 11:59

Od pátku do neděle se v Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) utkalo téměř 200 českých a zahraničních hackerů na akci European Health Hackathon 2021. Akce, jejímž cílem bylo během 48 hodin vytvořit inovace ve zdravotnictví, se konala fyzicky v IKEM...

Saunia má otevřeno i 17. listopadu

15. listopadu 2021 v 18:47

Saunové světy Saunia mají otevřeno i během státního svátku ve středu 17. listopadu. Týká se to také všech šesti pražských poboček: Galerie Butovice, Vivo! Hostivař, Westfield Chodov, Centrum Černý Most, Galerie Harfa a Centrum Krakov.

Další články
Nahoru