Dnes Neděle - zatazeno 9°C
Zítra Pondělí - polojasno 4°C
Neděle 2. 4. 2023
Svátek má Erika
Velikonoce
Tipy na pražské velikonoční akce pro děti i dospělé
Lifestyle / ZdravíKomerční sdělení

Ušijte si sami a nakupte všechno na jednom místě

Také se vám stává, že jdete do obchodu s oblečením, ale odcházíte s prázdnou? Současná móda vám nesedne, a když už, tak je to vyrobeno z nepříjemného materiálu? Pokud jste zruční a umíte šít, můžete si své oblečení vyrobit sami. Problémem může být to, že ne každý obchod disponuje vším, co potřebujete. Látky, speciální nitě, jehly do šicích strojů, krajky či různé jiné ozdoby… to může znamenat návštěvu několika různých obchodů.

 

bubulakovo-cz-dreveny-knoflik-heart-busch

Zdroj foto: Bubulakovo.cz

Látky

Bez kvalitní látky byste žádné oblečení neušili. A že je z čeho vybírat! Na léto si můžete zvolit lehké materiály, jako je prodyšná dvojitá gázovina, která se hodí zejména na letní šaty a košile. Ušít si můžete ale také vlastní džíny, protože kvalitní e-shop nabízí také džínovinu. Pokud se šití opravdu nebojíte, možná, že budete chtít ušít svůj vlastní kabát – i kvalitní kabátovina by totiž měla být součástí obchodu s látkami. A samozřejmě látky bavlněné, lněné, teplákovina, umělá kůže a spousta dalších. Na své oblečení si můžete vybrat vše, co potřebujete.

Šicí potřeby

Kromě samotné látky bude zapotřebí také spousta šicích potřeb. Pokud navštívíte kamennou prodejnu, máte obvykle problém s tím, že látky se prodávají v jiných obchodech, než šicí potřeby. Mnohem efektivnější a mnohem méně časově náročné je navštívit jeden obchod a tam si vše koupit – jehly, zipy, druky, knoflíky, nitě, nůžky, paspulky a spousta dalšího.

Ozdoby

V sortimentu kvalitního obchodu by kromě klasické textilní galanterie mělo být dostupné také něco, čím si výsledný oděv (nebo například vlastní ubrus) ozdobíte. Může jít o různé bambule a bambulky, flitry, krajky a spousta dalšího.

Všechno na jednom místě

Pro zručné hospodyňky existuje místo, kde mohou nakoupit z pohodlí domova. Všechny potřeby na šití jsou zde dostupné a vybírat si můžete z celé spousty variant. Bubulakovo je e-shop, který nabízí přehledně všechny možné výrobky, které budete na svou práci potřebovat. Obvyklé i neobvyklé látky, včetně džínoviny, látky na kabát nebo dvojité gázoviny. Kromě toho také druhy, různé bambulky, flitry, knoflíky a karabinky, nitě, nůžky, paspulky a další.


Praha 4 instaluje na hřiště nové workoutové prvky

25. března 2023 ve 13:08

Vybavení několika oblíbených sportovišť v Praze 4 doplní v letošní sezóně nové workoutové prvky. Rozšíření počtu veřejných hřišť, na kterých budou návštěvníkům k dispozici i konstrukce pro posilování s vlastní vahou již schválila rada městské části.

Tip: Astrovíkend v Příbrami

21. března 2023 ve 20:03

V Estrádním sále Divadla A. Dvořáka v Příbrami se koná již tuto sobotu 25. března Astrovíkend. Od 10 hodin jsou pro zájemce připraveny přednášky, meditace, workshopy nebo prodej hand made výrobků.

Praha 14 pomáhá s prevencí

21. března 2023 v 19:07

Praha 14 se každoročně připojuje k preventivním aktivitám v oblasti prevence nádorových onemocnění. Pravidelně vyhlašuje program, jehož cílem je podpořit prevenci nádorového onemocnění prsu prostřednictvím finančního příspěvku určeného na kvalifikované...

Adapterra Awards hledá v Praze projekty zaměřené proti suchu, přehřívání nebo záplavám

19. března 2023 v 07:26

Až do 31. března je stále možné nominovat administrativní budovy, domy, veřejná prostranství, parky, úpravy řek či území v krajině do 5. ročníku celostátní soutěže Adapterra Awards, kterou pořádá Nadace Partnerství ve spolupráci s Integra Consulting. Jednat se má o již realizované projekty...

Další články
Nahoru