dnes
Středa - skorojasno
14°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
17°C
pozítří
Pátek - zatazeno
17°C
Pražské krimi

Urážel a napadal cestující na autobusovém nádraží

Člen ostrahy autobusového nádraží upozornil muže na jeho hrubé chování a konflikt byl „na světě“.  Proti opilému agresorovi museli zakročit strážníci.

Strážníci z hlídkového útvaru si v úterý po deváté hodině večer ve  stanici metra Florenc všimli potyčky dvou mužů. Jeden z nich, člen ostrahy autobusového nádraží, vypověděl, že druhý muž hrubě urážel, a dokonce i napadal cestující. 

V momentě, kdy situaci začal řešit, muž se dal na útěk. Poté, co ho dostihl, došlo k fyzickému útoku. Strážníci nasadili agresorovi pouta, což se mu nelíbilo a začal je sprostě urážet a plivat po nich.

Došlo i na výhružky sebevraždou. Na místo byla přivolána Policie ČR, která strážníky požádala o asistenci při jeho převozu na služebnu. Šestadvacetiletému muži bylo následně naměřeno 1,8 ‰ alkoholu.


Na Strakonické hořelo auto

Včera ve 21:02

Dvě jednotky pražských hasičů zasahovaly dnes od 15:39 na Strakonické ulici v Praze 5 u požáru osobního auta.

Nehoda kamionu se zmraženými polotovary

26. září 2020 v 18:07

Dnes se ve 12:52 hodin na Pražském okruhu v oblasti Cholupic převrátil kamion, který ve směru na D1 zablokoval všechny pruhy.

Podezřelá dodávka na Václavském náměstí

17. září 2020 v 08:15

Na Václavském náměstí si v pondělí 14. září hlídka strážníků všimla dodávky, která vjela do pěší zóny. Na pokyn k zastavení řidič nereagoval a pokračoval v jízdě do Vodičkovy ulice, kde začal zrychlovat. Hlídka se vydala za vozidlem, které zastavila ve...

Prodavačka dohonila zloděje

12. září 2020 v 19:08

Muž v zeleném svetru a šedých kalhotách ve středu 9. září odcizil v prodejně v Praze 10 sportovní batoh, ukryl ho do své tašky a odešel bez placení. Krádež neušla jedné z prodavaček, pro kterou nebyl muž neznámým, proto přivolala strážníky, a sama začala muže...

Na Černém Mostě hořel sklep, evakuováno bylo 18 lidí

10. září 2020 v 07:01

Dvě jednotky pražských hasičů zasahovaly dnes od 4:41 hodin na náměstí Plukovníka Vlčka v Praze 14 u požáru sklepní kóje ve třetím patře obytného domu.

Dvě promile a jízda s botičkou

7. září 2020 v 16:47

Nejprve se muž v pátek 4. září snažil botičku z kola osobního auta sundat, pak se rozjel i s ní. Poškodil obojí a nadýchal přes 2 promile.

Další články
Nahoru