dnes
Čtvrtek - oblacno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Pražská politika

Úřad MČ Praha 13 získal titul excelentní organizace

Nejlepší firmy a organizace v programech Národní ceny kvality ČR a Národní ceny ČR za společenskou odpovědnost byly oceněny 25. listopadu ve Španělském sále Pražského hradu. Slavnostní večer proběhl pod záštitou prezidenta republiky, předsedy vlády, ministra průmyslu a obchodu a předsedy Senátu Parlamentu ČR.

V hodnocení Národní ceny kvality podle modelu CAF byla vítězem vyhlášena Městská část Praha 13, Úřad MČ Praha 13. Díky tomuto ocenění má právo užívat titul „Excelentní organizace“. Cenu za městskou část převzali starosta Prahy 13 David Vodrážka a tajemnice úřadu Kateřina Černá.

„Ceny za kvalitu si velmi vážíme,“ říká starosta David Vodrážka. „Beru ji jako ocenění našich aktivit nad rámec zákona a povinností. Jsou to činnosti, ke kterým nás nikdo nenutí a které vykonáváme proto, aby obyvatelé městské části měli kvalitní služby a aby byli spokojeni. Společně s paní tajemnicí bych rád poděkoval všem pracovnicím a pracovníkům, kteří se na skvělých výsledcích našeho úřadu podílejí.“

V loňském roce se Praha 13 na stejné akci stala vítězem v kategorii veřejného sektoru a obdržela titul „Společensky odpovědná organizace“. Ceny uděluje Rada kvality ČR na základě hodnotící zprávy, která podrobně analyzuje činnost a přístup instituce k řadě různých oblastí. 


Praha 3: Nemůžete se za závažných důvodů dostavit k volbám?

12. ledna 2018 v 09:14

Volič může požádat ze závažných důvodů obecní úřad a ve dnech voleb okrskovou volební komisi o to, aby mohl hlasovat mimo volební místnost, a to pouze v územním obvodu volebního okrsku, pro který byla okrsková volební komise zřízena.

Další články
Nahoru