dnes
Neděle - oblacno
24°C
zítra
Pondělí - oblacno
25°C
pozítří
Úterý - oblacno
20°C
Koronavirus

Úřad MČ Praha 11 omezil úřední hodiny jen na středy

Z důvodu eliminace rizika šíření koronaviru jsou s okamžitou platností omezeny úřední hodiny Úřadu MČ Praha 11 pouze na středy, a to až do odvolání. Výjimkou jsou pracoviště informačních kanceláří Odboru kancelář starosty a podatelny Odboru kancelář tajemníka, která jsou pro veřejnost otevřena v nezměněném rozsahu.

Zároveň je doporučeno omezit osobní návštěvy budov úřadu na nezbytné případy.

Své žádosti, podněty a připomínky lze zasílat poštou, e-mailem na: podatelna@praha11.cz, prostřednictvím datové schránky (identifikační číslo datové schránky úřadu je nr5bpci), případně telefonicky (Občanská linka tel. 267 902 111, na webových stránkách www.praha11.cz je rovněž kompletní telefonický seznam zaměstnanců úřadu).


Praha 11 poděkovala organizacím i dobrovolníkům

28. června 2020 v 10:47

Vedení Prahy 11 ocenilo organizace a dobrovolníky, kteří pomáhali v době krize spojené s koronavirem. Díky jejich pomoci městská část nejen zvládla těžké období, ale také získala kontakty pro případnou další spolupráci.

Gymnazisté vytvořili aktualizovanou mapu Vršovic v době pandemie koronaviru

21. června 2020 v 10:18

Jak přispět na provoz oblíbené kulturní instituce ajaké jsou otevírací doby jednotlivých provozoven, hřišť či zdravotnických zařízení? 

UV robot dezinfikuje a měří teplotu

20. června 2020 v 06:54

V zájmu zajištění maximálních hygienických a bezpečnostních standardů testuje Westfield Chodov využití nové technologie. Společné prostory by v budoucnu mohl pomocí UV záření čistit autonomní robot. Westfield Chodov je prvním centrem u nás, kde byl UV robot úspěšně...

Praha 7 vyhlásila sbírku na pomoc lidem v nouzi

17. června 2020 v 16:52

Praha 7 spouští kampaň Solidarita od sousedů (SOS P7), v rámci které vyhlásila veřejnou sbírku, jejímž prostřednictvím může každý přispět na pomoc lidem, kteří se dostali do obtížných životních situací a potřebují zajistit své základní životní potřeby. Přispět do veřejné sbírky lze prostřednictvím...

Další články
Nahoru