Dnes Pátek - zatazeno 1°C
Zítra Sobota - zatazeno 1°C
Pátek 9. 12. 2022
Svátek má Vratislav
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Doprava

Úprava dopravy kvůli opravě v Národní

Z důvodu usnadnění průjezdu vozidel centrem Prahy a ve snaze vyhnout se případným problémům v dopravě byla ve spolupráci s městskou částí Praha 1 od pondělí 6. září upravena organizace dopravy v okolí ulice Národní v souvislosti s opravou mostu. Opatření potrvá podle předpokladů do 14. listopadu tohoto roku. 

Konkrétně se jedná o umístění přenosného dopravního značení kvůli změně jednosměrnosti ulice Jungmannova v úseku Národní až Charvátova. Změna se dotkne ulic: Národní, Na Perštýně, Jungmannovo nám., Jungmannova, Charvátova, Palackého, Lazarská a Vladislavova.

Důvodem těchto změn je další etapa rekonstrukce mostu v Národní ulici přes Divadelní. Cílem opatření je zajistit lepší průjezd vozidel centrem hlavního města Prahy, a to včetně vozidel MHD. Opatření potrvá až 14. listopadu.Autor: TZ, red

Praha 5 zhodnotí, jak se chovají řidiči v parkovacích zónách

27. listopadu 2022 v 19:58

Praha 5 zatím neplánuje iniciovat zavádění nových parkovacích zón, nicméně chtěla by zhodnotit a podle toho případně i přehodnotit režimy v těch stávajících. Uvedl to místostarosta páté městské části Milan Kryl (Piráti) na nedávném setkání s novináři.

Výměna požární signalizace omezí provoz Strahovského tunelu

25. listopadu 2022 v 09:14

Z důvodu výměny elektrické požární signalizace budou probíhat uzávěry Strahovského tunelu.

Další články
Nahoru