dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - polojasno
3°C
Pražské krimi

Podezřelá z únosu dítěte jezdila do Prahy za léčbou i sexem. Je v psychiatrické nemocnici

Od 23. prosince loňského roku prošetřovali pražští policisté událost, při které si tehdy neznámá žena přisvojila osmiletou holčičku a odvedla ji ze Staroměstského náměstí pryč bez vědomí matky. Dítě se našlo po několika hodinách v Letenských sadech, naštěstí v pořádku.

Šestatřicetiletou ženu ze Středních Čech se podařilo zadržet v Praze 8 tuto středu. Další prošetřování ukázalo, že se jedná o ženu, která každý týden dojížděla do hlavního města kvůli substituční léčbě.

Při těchto návštěvách navíc spojila, dá se říci užitečné, možná s příjemným, protože navíc nabízela, v rámci zmíněných „výletů“ do Prahy, i sexuální služby, a to na Karlově náměstí.

„Hned po zadržení byla podrobena psychiatrickému zkoumání, kdy na základě jeho výsledků byla následně umístěna do psychiatrické nemocnice. K celé události uvedla, že si skutek, tedy únos jako takový, uvědomuje, nicméně se z její strany nejednalo o jednání cílené, ale spontánní,“ sdělil mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Prošetřování celé události i nadále pokračuje, nicméně s ohledem na psychický stav ženy skončí s největší pravděpodobností odložením.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru