dnes
Sobota - zatazeno
2°C
zítra
Neděle - snih
0°C
pozítří
Pondělí - snih
0°C
Pražské krimi

Únos miminka z nemocnice, policisté dopadli podezřelou ženu za šest minut

Jen šest minut před půl třetí ve čtvrtek odpoledne volala na tísňovou linku sestřička ortopedického oddělení nemocnice na Praze 5, že neznámá žena vzala z kočárku tříměsíční dítě a utekla směrem k Plzeňské ulici.

„Operační důstojník proto okamžitě vyslal k nemocnici veškeré hlídky z okolí a přesně po šesti minutách od oznámení policisté z pohotovostní motorizované jednotky zadrželi podezřelou ženu s dítětem v náruči,“ uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Čtyřiatřicetiletá žena skončila v poutech a na místo dorazila výjezdová skupina kriminalistů nejen z druhého policejního obvodu, ale i detektivové z krajského ředitelství, kteří začali zjišťovat veškeré okolnosti případu.

Policisté nakonec zadrželi i jednačtyřicetiletého přítele ženy, který na ni společně s jejich sedmiletou dcerou čekal ve vozidle v Zahradníčkově ulici. Všichni skončili na služebně kriminalistů druhého policejního obvodu.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru