dnes
Čtvrtek - zatazeno
6°C
zítra
Pátek - prehanky-snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
4°C
Underground Comedy v Muzeu Grévin. Ostře a vtipně o slavných rodičích a dětech

Underground Comedy v Muzeu Grévin. Ostře a vtipně o slavných rodičích a dětech

Humor, který si nebere servítky, originální prostředí a parta komiků, která nezná slovo tabu. Uskupení Underground Comedy a její stand-up se vrací na kulturní scénu kavárny muzea Grévin již počtvrté, a to v pondělí 20. června od 19:30. Tentokrát se vše bude točit kolem tématu „Slavní rodiče a děti“. Proto si ostřílení komici také pozvali velmi speciálního hosta, blogera roku 2015 Dominika Landsmana, známého z blogu Deníček moderního fotra.

Nablýskané lobby a kavárna Muzea Grévin, hosté sedí u stolků, popíjejí a baví se. V pozadí hraje živá jazzová kapela. Publikum nažhavené na stand-up show v podání Undegroud Comedy. Taková atmosféra čeká na členy uskupení Jiřího Jakima, Tigrana Hovakimyana a Jitky Říčařové. Večerem provede Tomáš Plhoň. Dominik Landsman se podělí o zážitky ze života otce na rodičovské dovolené Ve večerních hodinách se Grévin, světoznámé muzeum voskových figurín, mění v kulturní scénu, která nabízí žánrová představení.

Pokud jste tedy ještě nezažili pravou stand-up comedy na vlastní kůži, neváhejte a přijďte v pondělí 20. června v 19:30 h do Grévinu, kde na vás budou čekat komici s živým jazzovým doprovodem, plný bar a především skvělá atmosféra. Muzeum samotné má ve své sbírce sochy spousty slavných rodičů jako třeba Angelinu Jolie a Brada Pitta, ale i dětí, například zázračné dítě Wolfganga Amadea Mozarta.

Underground Comedy se vyznačuje humorem doslova bez hranic. Dokáží si udělat legraci prakticky z čehokoliv, včetně sebe a svůj humor rozhodně neomezují na politicky a společensky korektní témata. Jejich styl vychází z varietních představení, jež se začala objevovat na přelomu 18. a 19. století v Anglii.

Žánr se postupně vyvíjel až do dnešní podoby, kdy vtipy a humorné skeče vystřídal satirický humor. Drtivá většina představení je dnes v podání one-man show, kdy komik stojí sám před publikem a baví ho jen za pomoci mikrofonu.

Účinkující vystoupením navíc vyjadřuje své názory a vlastní pohled na svět. Stand-up humor se tak zařadil mezi intelektuální zábavu, která má mnohdy společenský přesah. V zahraničí dokonce nejúspěšnější stand-up projekty poráží ve sledovanosti hlavní večerní zprávy.

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji sítě TicketPro nebo na pokladně muzea Grévin v Celetné ulici, objednávat lze i prostřednictvím internetu zde:

http://www.ticketpro.cz/jnp/divadlo/talk-show/1853831-underground-comedy-v-muzeu-grevin.html


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

24. listopadu 2017 v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru