dnes
Neděle - prehanky-snih
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih-dest
1°C
Uloupená tisícovka hřála kuchaře jen 180 sekund, teď půjde možná na deset let do chládku
Ilustrační foto: sxc.hu

Uloupená tisícovka hřála kuchaře jen 180 sekund, teď půjde možná na deset let do chládku

V sobotu krátce před osmou hodinou ráno přišel do trafiky v Šumavské ulici v Praze 2 mladý muž, vytáhl na podavačku nůž a domáhal se tržby. Dvaapadesátiletá žena mu v obavě o svůj život vydala necelou tisícikorunu a ohnala se rukou tak, že se o nůž poranila.
zadrzeny-lupic-nahled

Zadržený lupič

Když mladík odešel směrem k Francouzské ulici, trafikantka zavolala tísňovou linku 158 a lupiče podrobně popsala. K místu se sjížděly hlídky z okolí a ve chvíli, kdy policisté z pohotovostní motorizované jednotky projížděli ulicí Charkovská, zahlédli podezřelého chlapíka. Od loupeže uběhly sotva tři minuty.

Jednatřicetiletého lupiče ihned zadrželi a převezli na nejbližší služebnu, kde si ho převzali kriminalisté. Vyšetřovatel pak mladého kuchaře, zatíženého exekucemi a dluhy, obvinil ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže.

zajistene-veci-lupice-nahled

Zajištěné věci lupiče

„Za tento skutek mu hrozí až desetiletý pobyt ve vězení. V dostupných evidencích policisté zjistili, že zadržený má dva záznamy v rejstříku trestů majetkového charakteru,“ sdělila mluvčí pražské policie Jana Rösslerová. Stíhání bude vedeno na svobodě.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru