Dnes Středa - zatazeno 0°C
Zítra Čtvrtek - snih 0°C
Středa 8. 12. 2021
Svátek má Květoslava
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Dětská PrahaKoronavirus

Uličník Prahy 4 bude v době nouzového stavu jen na jednom místě

Mobilní nízkoprahový klub Uličník bude stát v době nouzového stavu pouze před ZŠ Poláčkova. Autobus, který poskytuje služby dětem a dospívajícím, se vrátí k původnímu střídání lokalit až se základní školy vrátí k prezenční výuce.

Za současné situace je počet dětí využívajících Uličník omezen vládními opatřeními proti koronaviru, a to z hlediska kapacity na 4 děti uvnitř. Venku se podle výkladu MPSV může služba poskytovat i většímu počtu zájemců.

Uličník je nízkoprahové zařízení, které mohou děti a mladiství navštívit bez udání důvodu, a to anonymně. Pomáhá hlavně těm, kteří se nacházejí v nějaké nepříznivé životní situaci nebo jsou takovou situací ohroženi. 28. října 2020, na státní svátek, Uličník ale do ulic nevyrazí.

ulicnik-polackova-10-2020


Autor: TZ, red

V Praze 2 se bruslí nejen v Grébovce, ale i v Riegrových sadech

4. prosince 2021 v 07:21

Praha 2 zahájila v tomto týdnu bruslařskou sezónu hned na dvou kluzištích. Ledové plochy jsou u Gröbeho vily v Havlíčkových sadech a nově i v Riegrových sadech vedle zahradní restaurace. V provozu budou až do konce února. 

Nemocnice Na Františku: Zájem o očkování je srovnatelný s jarními měsíci

4. prosince 2021 v 07:09

Od ledna letošního roku naočkovala Nemocnice Na Františku proti covidu-19 přes 24 tisíc lidí. Nejvíce zájemců, kteří si pro vakcínu přišli, bylo ve věkové kategorii 25–44 let. Mimořádný zájem o očkování byl v červnu a červenci, kdy si první nebo druhou dávku nechalo aplikovat dohromady téměř...

Očkování v Nemocnici sv. Kříže

30. listopadu 2021 v 18:41

Nemocnice sv. Kříže Žižkov zvyšuje kapacitu, rozšiřuje provozní dobu očkovacího centra.

Další články
Nahoru